Vsetín – Třinec 0:9 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:5 (kon.)
Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Písek – Liberec 0:4 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Zlín 2:5 (kon.) | Letňany – Sparta 4:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
HC Plzeň 1929
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Litvínov
Sobota 26.10.2013, 16:30Extraliga staršího dorostu

To je tedy pro dnešek vše, já se s vámi definitivně loučím z plzeňské ČEZ Arény a přeji příjemný sobotní večer ve společnosti sportu.

61:29
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Plzeň vítězí a bere bod navíc! Po narážečce se dostal k tvrdé střele mezi kruhy Lukáš Kaňák, jeho ránu ještě Spěšný vyrazil, na dorážku MILANA ŠVARCE byl ale krátký. Asistence: Lukáš Kaňák.

61:06
    Vavřička střílel od pravého mantinelu a Spěšný puk na první pokus nezachytil, měl ho ale stále pod kontrolou.

60:35
    Havelka mohl jít podél pravého mantinelu sám, jenže su při zpracování dal puk moc daleko před sebe a skončil s ním až v rohu.

60:17
    Spěšný si hned po pár vteřinách připisuje další výborný zákrok.

60:01

Po třetí třetině je stav stále 2:2, následovat tak bude prodloužení. Ve třetí části byli viditelně aktivnější domácí hokejisté, nepodařilo se jim ale vstřelit branku.

60:00

59:52
    Další zakázané uvolnění hostů, do konce třetí třetiny zbývá tak akorát dost času na jeden útok Plzně.

59:16
    Beneš se Suchým si vyměňovali puk v rohu, nikdo z nich se ale nedostal do střelecké pozice.

58:47
    Icing Litvínova.

58:32
    Brankář hostí si připsal v rychlém sledu další tři zákroky, jeho spoluhráči teď nestíhají a domácí se snaží strhnout vedení na svoji stranu.

58:04
    Domácí jsou znovu před Spěšným.

57:34
    Zakázané uvolnění Litvínova. Ten se po delší době dostal až do útočné třetiny, branku Plzně ale nijak neohrozil.

57:01
    Hosté se ubránili jednomu útoku, puk ale dostali sotva za modrou a už se musí zase vracet.

56:23
    Suchý střílel z prostoru mezi kruhy, Spěšný opět na svém místě. Plzeňský útočník přitom mohl ještě vylepši pozici nahrávkou do levé strany.

55:35
    Tvrdá rána Polívky opět donutila Spěšného jít do rozkleku, i teď ale byl brankář úspěšný.

Lukáš Kratochvíl

Branky a nahrávky: 20. Vlček (Suchý, Beneš), 38. Suchý (Beneš), 62. Švarc (Kaňák) – 7. Kučera (Chmelař, Šíp), 19. Sklenička

HC Plzeň 1929: Štekr – Polívka, Kaňák, Walter, Prokop, Pokorný, Starý, Ivanič – Beneš, Švarc, Vlćek, Krystl, Opava, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Kučera, Suchý, Vavřička, Stráský
    HC Litvínov: Spěšný – Najman, Jonák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Moravec – Chmelař, Sládek, Jícha, Kučera, Bárdoš, Brzek, Havelka, Dunko, Pospíšil