Val. Meziříčí – Orlová 0:6 (kon.) | Přerov – Opava 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:6 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 3:5 (kon.)
Sokolov – Nymburk 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 5:6 (po s.n.)
Jindř. Hradec – Milevsko 6:2 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Pelhřimov 5:2 (kon.)
HC Tábor
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 26.10.2013, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

V poslední třetině přidal Tábor ještě jednu branku a po pěkném souboji si připisuje do tabulky tři body za výhru 4:2. Dnešní tip na přesný výsledek mi tak utekl jen o jediný gól Tábora. Příští zápas odehrají kohouti za týden v Děčíně a poté za dva týdny v Klatovech. Doma se tak Jihočeši představí až 16. listopadu proti silnému Kolínu. Loučí se Josef Janda, hezký zbytek sobotního večera. (20:07:06)

60:00

59:59
    Poslední střelu zápasu vyslal vrchlabský Pulec, Panec ji betony vyrazil.

59:10
    Vhazování před brankou Vrchlabí, o vítězi utkání je asi už rozhodnuto.

58:52
    Hamerský pálil jedovatě od modré.

58:07
    Tábor právě vstřelil branku!
    Hlasatel právě oznámil dvě minuty do konce 3. třetiny, když se prosadil táborský zabiják RADEK SEIDL. Asistence: Martin Mařík a Jakub Matušík.

57:58
    Maříkova zadovka před branku nikoho nenašla.

Dnešní utkání sleduje 880 diváků.

57:30
    Krätzer vyslal jedovku někam k Jeschkeho ramenu, ten s problémy pokus táborského útočníka zlikvidoval a přikryl lapačkou.

56:48
    Nepříjemné chvíle řeší kohouti zakázaným uvolněním.

56:31
    Nahození od modré Pancovi nepochopitelně vyklouzlo a hned dva vrchlabští útočníci nepříjemně doráželi. Posledním byl Jirků, Panec se ale překonat nenechal!

55:55
    Jeschke měl k puku dál, a tak ho radši zalehl.

55:29
    Brankáři si momentálně užívají chvíle klidu, obě mužstva zodpovědně brání.

54:00
    Krásná kombinace Táborských končí Maříkovou střelou, tu však jeden z obránců srazil do rohu.

52:43
    Březina zahodil možnost na vyrovnání! Po sérii přesných přihrávek se zjevil sám před Pancem, ten mu však vzdušný prostor skvěle vykryl betony!

52:16
    Tentokrát nepřesnost hostů, hra se stěhuje opět před branku, Jeschke už se chystá.

51:54
    Prudké vyhození končí až za brankou Vrchlabí, rozhodčí píská icing, Panec bude opět v ohrožení.

51:17
    Hosté taktéž v plném počtu.

50:48

Josef Janda

Branky a nahrávky: 19. Krätzer (Kellner, Havran), 27. Kolomý (Heršálek), 40. Kellner (Krätzer, Havran), 59. Seidl (Mařík, Matušík) – 17. Březina (Bláha), 30. Jirků (Březina)

HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Ošmyk, Kanov, Heršálek, Liška, Klíma – Pechánek R., Krätzer, Kellner, Hájek, Sladký, Kratochvíl, Matušík, Seidl, Kolomý, Mařík, Drda, Pechánek T.
    HC Stadion Vrchlabí: Jeschke (Abrahám) – Hlaváč, Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Lenoch, Pulec – Fořt, Filip M., Jirků, Šťastný, Gengel, Moučka, Svoboda, Bláha, Březina, Filip D., Marek.

Rozhodčí: J. Pražák – Dančišin, Matějček