Havířov – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Šumperk – Motor ČB 4:2 (kon.)
Jihlava – Most 4:3 (2:1 po s.n.) | Kadaň – Olomouc 1:4 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 3:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 26.10.2013, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Ve třetí třetině jsme viděli po dvou gólech na každé straně. Šumperk tak dokázal zvítězit nad Motorem 4:2.
    Nejlepší hráči utkání byly vyhlášeni z hostů Václav Skuhravý a z domácích hráčů to byl Marek Haas. (19:16:54)

60:00

59:54
    Novotný a Třetina dostávají dvě minuty za hrubost.

59:35
    Štůrala schoval puk po střele Ondřeje pod lapačku.

58:56
    Draci právě vstřelili branku!
    JAN SEMORÁD prokličkoval střední pásmo a z modré zakončil do odkryté klece. Asistence: Marek Haas, Martin Matějíček.

58:49
    Melkovu střelu Štůrala vyrazil.

58:34
    Hosté to zkouší bez gólmana.

58:34
    Třetinovo nahození ze středního pásma schoval Štůrala pod lapačku.

58:03
    Brunec bojoval o puk u mantinelu, nakonec puk ztratil a Motor se dokázal opět osvobodit.

57:12
    Motor se po buly osvobodil.

57:04
    Hráči Motoru teď špatně střídali a hráli v šesti, rozhodčí si toho všiml a posílá tak Budějovice do čtyřech.

56:44
    Plášek poslal puk pouze do středního pásma.

56:09
    Rob nahrával puk na levou stranu kluziště volnému Melkovi ten rychle vystřelil, Štůrala se včas ztačil přemístit a puk schovat do lapačky.

55:19
    Šachl se na modré napřahoval ke střele ale ještě než stihl vypálit tak mu puk z hokejky vypíchl jeden z domácích hráčů.

54:49
    Holíkova střela z modré skončila v lapačce Halmošiho.

54:21
    Velká šance motoru Bárta nahrával Třetinovi který mohl puk zasunout do prázdné branky ovšem trefil pouze boční síťku Štůralovi branky.

53:13
    Hráči svádí boj o puk za Halmošiho brankou.

52:45
    Motoru se nedaří rozehrávka u puku jsou domácí hráči.

51:01
    Semorád zajel do levého rohu kluziště z tama nahrál puk napříč pásmem na ALEŠE HOLÍKA který puk poslal nad vyrážečku Halmošiho. Asistence: Martin Matějíček, Jan Semorád.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 4. Brunec (Hulva, Semorád), 27. Půhoný (Holík, Sedlák), 52. Holík (Matějíček, Semorád), 59. Semorád (Haas, Matějíček) – 42. Chmelíř (Šachl, Ondřej), 49. Skuhravý (Šachl, Ondřej)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Matějíček, Holík, Tesařík, Sedlák, Starý, Novotný, Navrátil – Půhoný, Plášek, Haas – Semorád, Hulva, Brunec – Žálčík, Moskal, Staněk – Langr Skoumal, Cink
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – Novák, Kříž, Prokop, Chmelíř, Pavlíček, Semrád – Kuchejda, Rob, Kotalík – Skuhravý, Šachl, Ondřej – Bárta, Melka, Třetina – Vaniš, Přibyl, Ferebauer

Rozhodčí: Trombík – Barteček, Vengřín