Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jekatěrinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Jaroslavl – Lev 0:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.)
Spartak Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 1:0 (po pr.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Avangard Omsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 26.10.2013, 12:00KHL

Jediným proměněným samostatným nájezdem rozhodl autor jediné branky hostí, Jevgenij Kuzněcov o tom, že dnes to budou právě oni, kdo si odvezou bod navíc. Utkání je u konce. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (14:30:45)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Rozhodující nájezd proměnil JEVGENIJ KUZNĚCOV.

Sergej Kosticyn úspěšný nebyl a vítězství tak dnes náleží hostům.

Jevgenij Kuzněcov proměňuje svůj pokus a hosté vedou 1:0.

Maxim Kazakov za domácí zkoušel pro změnu blafák do bekhendu, ale také nemířil přesně. Stále 0:0 po dvou sériích.

Anton Glinkin volil forhendový blafák, ale puk nakonec za čáru nedostal.

Jako druhý jede Alexandr Popov, jemuž puk utekl příliš daleko a na zakončení ani nedošlo.

Andrej Kosticyn volil střelu mimo.

Samostatné nájezdy začínají.

Po úpravě ledové plochy začnou samostatné nájezdy, přibližně ve 14:26.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Vypadá to, že o vítězi dnešního zápasu budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy.

64:32
    Vhazování po Garnettově levici.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:36
    Kuzněcov se snažil o přechod přes útočnou modrou, ale domácí obránce jej nenechal přes sebe projít.

62:53
    Domácí v útočné třetině nic nevymysleli a hosté vyvážejí kotouč z vlastního pásma.

61:39
    V útočné třetině se teď usazují domácí hráči.

60:55
    Prodloužení probíhá prozatím ve stejném duchu jako většina utkání. Obě mužstva si jen vyměňují kotouč ze strany na stranu.