Omsk – Čeljabinsk 1:2 (0:1 po s.n.) | Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jekatěrinburg – Ufa 7:4 (kon.) | Jaroslavl – Lev 0:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 2:0 (kon.)
Spartak Moskva – Vladivostok 1:3 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 1:0 (po pr.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 5:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 4:3 (1:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 26.10.2013, 15:00KHL

Utkání mezi Severstalem Čerepovec a Slovanem Bratislava je minulostí. Čerepovec se brzy ujal vedení zásluhou Kazakovceva, to navíc ještě jednou navýšil ve druhé třetině díky trefě Bumagina. Na konečném vítězství má ale velkou zásluhu také brankář Štěpánek, který pochytal všech 29 střel slovenského týmu. Severstal tak navázal na své loňské výsledky ze vzájemných soubojů se Slovanem, opět zvítězil a opět neinkasoval.

S tímto tvrzením se s vámi loučím a těším se u dalších přenosů z KHL. (17:22:36)

60:00

58:04
    Slovan přesunul hru před Štěpánka a pokouší se o závěrečný nápor.

56:43
    Icing Slovanu. To už pro slovenský celek nevypadá příliš nadějně.

55:49

55:01
    Slovan vyhazuje a může vystřídat.

54:16
    Severstal se nastěhoval před Kopřivu.

53:49
    Nyní si zahraje přesilovku pro změnu Čerepovec. Andrej Štastný (SBA) dostává 2 minuty za podražení.

53:28

52:30
    Domácí se po dlouhé době dostali ke kotouči a osvobozují se.

51:28
    Nikolaj Bušujev (CER) dostává menší trest za hákování. Domácí mají šanci na kontaktní branku při přesilové hře.

49:23
    Ještě jednou pálil Štajnoch od modré čáry a opět se hosté dostali k dorážce. Skvělý Štěpánek se tentokráte vyznamenal proti Radivojevičovi.

47:09
    Štajnochova tvrdá rána pořádně protáhla brankáře Štěpánka, ten ale dokázal kotouč vyrazit a kryl i následnou dorážku Sigaleta.

46:35

45:05

44:35
    Tomáš Mojžíš (SBA) je dnes podruhé vyloučen. Tentokráte za nebezpečnou hru vysokou holí.

42:34
    Netík s Kukumbergem se do útočného pásma neprokombinovali.

40:01

Máme za sebou druhé dějství. Bratislavští se oproti první třetině zapojili o poznání aktivněji, na výsledku se to ale neprojevilo. Ba naopak, ve 28. minutě Bumagin navýšil vedení Severstalu už na dvě branky. Zatím to tedy vypadá na prodloužení těch sérií ze vzájemných zápasů v loňské sezoně, a sice nula pro Severstal a prohra Slovanu.

Třetí třetina začne přibližně v 16:35.