Vsetín – Třinec 0:9 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:5 (kon.)
Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Písek – Liberec 0:4 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Zlín 2:5 (kon.) | Letňany – Sparta 4:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Slavia Praha
Sobota 26.10.2013, 12:00Extraliga staršího dorostu

To je pro dnešek z Hradce Králové vše, mějte hezký zbytek dne. (14:22:04)

Je za námi utkání RAKO extraligy staršího dorostu střed, ve kterém Slavia Praha potvrdila roli favorita a lídra soutěže. Z Hradce si odváží všechny tři body za výhru 4:1, o které hosté rozhodli především v první třetině. Hradci se podařil zejména začátek druhé části, ale na víc než jednu branku se dnes nezmohl. Utkání se velmi povedlo Martinu Sudovi, který dvě branky vstřelil a na jednu přihrál.

60:00

59:57
    K poslední střele v utkání se dostal Furch, skóre už se nezmění.

59:20
    Suda měl další šanci, branku Hradce ale netrefil.

58:45
    Domácí posílají touš do středního pásma.

57:59
    Je, zdá se, definitivně rozhodnuto. Havránek vyloučen za krosček, přesilová hra pro hosty.

57:19
    Ve 100% se objevil Kolář, Petric ho neuvěřitelně vychytal.

57:13

57:09
    Petric si připisuje další zákrok po nahození Krejčího.

56:20
    Slavia se už nikam nežene, v poklidu si hlídá vedení.

55:37
    Hradec hraje ve čtyřech, navíc Drašnar ztratil hůl.

55:13
    Dnešní utkání Slavia už zřejmě zvládne. Necelých pět minut před koncem si zahraje přesilovou hru za faul Malinského, který podrazil jednoho z hostů.

54:43

53:41
    Hradec se k žádné výraznější šanci nedostává.

52:43
    Hradec má možnost s utkáním ještě něco udělat. Šanci mu k tomu dává Mušo, který je vyloučen za hrubost.

51:49
    Další branková příležitost Slavie. Furch přihrál Šmerhovi, který vystřelil nad.

51:31
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tak dnes si Slavia body zřejmě pohlídá, protože vede už o tři branky. Hyršl vybruslil zpoza brány, předložil kotouč MARTINU SUDOVI, který z první posílá po ledě kotouč za Petrice. Asistence: Aleš Hyršl.

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 22. Malinský – 10. Suda, 14. Hejda (Suda), 33. Mušo (Krejčí), 52. Suda (Hyršl)

Královští lvi Hradec Králové: Petric (Černý) – Bažant, Havránek, Veselý, Luštinec, Čech, Voříšek, Faltýnek, Vacek – Hofman, Gančarčík "C", Hronek – Chalupa, Zahradník, Malinský – Drašnar, Miškář, Šeda – Exner, Malík. Trenér: Vladimír Kostka.
    HC Slavia Praha: Sochůrek (Stašek) – Hejda, Kottek "C", Havelka, Weinhold, Příkop, Krejčí, Straka – Suda, Josefus, Hyršl – Vyskočil, Furch, Šmerha – Mareček, Mašo, Kolář – Heldák, Maňas. Trenér: Miloš Pecka.

Rozhodčí: Veselý – Pechánek, Vepřovský