Vsetín – Třinec 0:9 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:5 (kon.)
Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Písek – Liberec 0:4 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Zlín 2:5 (kon.) | Letňany – Sparta 4:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
HC Motor České Budějovice
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 26.10.2013, 12:30 • Budvar aréna • Extraliga staršího dorostu

Nakonec se z vítězství radují domácí, ale nutno uznat, že zápas byl velice vyrovnaný a výsledek je pro Pardubice velice krutý. (14:54:22)

60:00

59:32
    Ondřej Panna (PCE) – 2 minuty – sekání – 4/4.

59:04
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Do prázdné brány skóruje PAVEL SAMOHEJL. Asistence: David Křikava.

58:53
    Hosté jsou v šesti

58:37
    4/5

58:37

58:10
    Petr Panáček (CEM) – 2 minuty – sekání – 4/3.

57:35
    Obrovská šance domácích. Na Pavla Samohejla čekala otevřená branka, ten ale minul puk.

56:37
    Michael Špaček (PCE) – 2 minuty – faul kolenem
    Daniel Voženílek (PCE) – 2 minuty – sekání + 10 minut za nesportovní chování. 5/3

55:54
    Na druhé straně střílel Špaček. Kváča chytá.

55:39
    Zpoza branky si vybruslil Jakub Doktor a zakončoval. Červený ale jeho pokus přikryl.

55:25

54:35
    Střelu Daniela Klineckého Červený kryje.

53:25
    Josef Horyna (PCE) – 2 minuty – nedovolené bránění – 5/4.

52:49
    Oba týmy v plném počtu.

51:24
    Z pravého kruhu střílel Pavel Samohejl, jeho ránu ale Červený schoval ve výstroji.

50:49
    Daniel Voženílek (PCE) – 2 minuty – napadení
    Josef Matoušek (CEM) – 2 minuty – hrubost 4/4

Jaroslav Pešek

Branky a nahrávky: 6. Brož (Stehlík, Fencl), 46. Samohejl (Brož), 60. Samohejl (Křikava)

HC Motor České Budějovice: Kváča (Kadlec) – Farka, Vavřík, Benda, Klinecký, Matoušek, Stehlík, Křikava – Brož, Fencl, Samohejl, Schwarz, Doktor, Kubeš, Mašek, Šafář, Panáček (C), trenér: Jan Trummer.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Horyna, Procházka, Kučera, Franc, Rudy – Benýšek, Panna (C), Vyskočil, Barkóci, Hlaváček, Rohlík, Velínský, Kusý, Špaček, Havrda, Voženílek, Jajcay, Martinec, trenér: Miroslav Vybíral

Rozhodčí: Slavík – Jindra, Němec