Val. Meziříčí – Orlová 0:6 (kon.) | Přerov – Opava 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:6 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 1:4 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 3:5 (kon.)
Sokolov – Nymburk 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 5:6 (po s.n.)
Jindř. Hradec – Milevsko 6:2 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.) | Tábor – Vrchlabí 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Pelhřimov 5:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HK Opava
Sobota 26.10.2013, 17:002. liga skupina Východ

Zubři si dokázali udržet dvougólové vedení i ve třetí části a poslední třetině se jim dokonce podařilo přidat i třetí trefu zásluhou Petra Sakrajdy, který se prosadil z trestného střílení. Martin Vojtek si připisuje čisté konto, ale nutno dodat, že obrana Zubrů dnes pracovala na jedničku. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek sobotního večera, napočtenou u dalšího online přeosu. (19:14:31)

60:00

59:49
    Opava je ve čtyřech.

59:40
    Zubři ještě kombinují před brankou hostí, ale obrana hostů v oslabení odolává.

59:19
    Hra je přerušena, jelikož jeden z opavských použil svoji hůl příliš vysoko. Vhazuje se po levé ruce Dušana Šafránka.

58:54
    Domácí celek bude hrát 55 vteřin s výhodou dvou mužů v poli. Za brankou hostí byl tvrdě atakován Zdeněk Sedlák a na trestnou lavici už míří hostující Jaromír Bednárek (OPA), který vyfasoval 5. min plus do konce utkání.

58:31
    Jsou tu poslední dvě minuty třetí části, vypadá to, že o vítězi dnes máme rozhodnuto.

57:49
    Josef Tichý (OPA) 2 minuty za hru vysokou holí.

57:25
    Naštěstí pro domácí celek, že byla hra přerušena, protože ke střele už se chystal z hranice brankoviště Patrik Mosler. Jenomže se bude vylučovat a Zubry čeká v závěru utkání přesilovka.

56:37
    Vojtek si dokázal poradit s nepříjemnou střelou Galvase.

55:49
    Opavští se snaží projít přes domácí defenzívu, ale ta si dnes plní pokyny na jedničku.

55:12
    Jan Kolář ještě hledal v přečíslení na druhém křídle přichystaného Ditricha, ale kotouč na druhého jmenovaného už nedorazil.

54:14
    Zubři drží kotouč na svých holích a kontrolují své vedení.

53:41
    Šafránek si vysoké nahození stáhl do lapačky a okamžitě rozjel protiútok Slezanu.

53:10
    Zubři v téhle přesilovce snad kromě střely Sakrajdy neohrozili branku Šafránka. Baďura tak může po odpykaném trestu zpátky na led.

51:38
    Sakrajda z první od modré čáry nedokázal zamířit na branku.

51:09
    Zubři si mohou ještě pojistit vedení v přesilovce. 2 minuty za hákování si odsedí Pavel Baďura (OPA)

50:46
    Přerov právě vstřelil branku!
    PETR SAKRAJDA si rozhýbal Šafránka a poté puk lehce poslal mezi jeho betony. Bez asistence.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 17. Šťastný (Ditrich, Kolář), 19. Sakrajda (Běhal), 51. Sakrajda

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Faltýnek, Vlček, Janota, Osina, Běhal, Tomeček – Kolář, D. Šťastný, Sedlák – Brada, Brančík, Haloda – Goiš, Kundrátek, Ditrich – Sakrajda, Řezáč -
    HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Vrabel, Galvas, Tichý, Pavelek, Mosler, Bednárek – Měch, Herman, Vítek – Polok, Vlašánek, Kocián – Wolf, Černý, Baďura – Svoboda, Chalupa.

Rozhodčí: Humolíček – Měkýš, Pospíšil