Club Bruggy – Genk 0:2 (kon.) | Anderlecht – Standard 1:1 (kon.) | Waregem – Charleroi 1:1 (kon.)
Club Bruggy KV
0:2 (0:1)
KRC Genk
Neděle 27.10.2013, 14:30 • Jan Breydel, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (16:28:09)

Utkání končí výhrou 2:0 Genku, který tak v tabulce svého dnešního soupeře přeskočil díky skóre. O vítězství hostů se postaral svým zásahem nejprve kapitán Jelle Vossen v první půli, jistotu tří bodů poté zařídil šest minut před koncem Hyland. Nutno ještě dodat zákrok Kötelese, který těsně před druhým gólem zneškodil jasnou šanci Ofoeho.

90+2
    Domácí ještě měli šanci v podobě jednoho rohového kopu, nedočkají se však nejspíše ani čestného úspěchu.

89
    Genk využívá i poslední možnost střídání, De Ceaulaera nahradil Limbombe.

86
    Domácí měli velmi dobrou pozici pro střelu z přímého kopu přímo na vápně. Vázquez ale trefil jen Sobotu, Köteles tak bude kopat od brány.

85
    Hned po gólu hosté střídají, Goriuse nahradil Kumordzi.

84
    Genk právě vstřelil branku!
    To vypadá na rozhodnutí! Camus rozběhl protiútok Genku, poslal míč pod sebe na KHALEEMA HYLANDA a ten nezvykle bodle poslal míč za záda Ryana.

82
    A byl to právě Fatai, který po centru Meuniera hlavičkoval jen těsně nad! Köteles se za míčem jen bezmocně otáčel.

81
    Ofoe mohl před chvíli vyrovnat. Nepovedlo se a druhá šance nepřojde, Ofoe totiž hřiště opouští a své místo přenechává Fataiovi.

80
    Napomenutí pro Camuse, který zastavil nedovoleně Sobotu.

80
    Nepomohly ani následující dva rohy, stav zůstává příznivý pro Genk.

79
    Bruggy teď měly zatím největší šanci na vyrovnání. Lestienne patičkou hezky posunul na Ofoeho, kterého ale z bezprostřední blízkosti vychytal Koteles!

78
    Odchází jediný dnešní střelec Jelle Vossen, nahradí ho Kim Ojo.

76
    Lestiennův centr ale jen proletěl celým vápnem a skončil v autu.

75
    Po faulu Koulibalyho na Sobotu je tu velmi zajímavý přímý kop Brugg od pravé lajny.

73
    Domácím se krátí čas, na nějaký velký nápor to ale nevypadá.

69
    Po střele Meuniera reklamovali domácí ruku Koulibaly, rozhodčí ovšem penaltu nenařídil.