Sevilla – Osasuna 2:1 (kon.) | Villarreal – Valencia 4:1 (kon.) | Real Sociedad – Almería 3:0 (kon.)
Atlético – Real Betis 5:0 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (0:0)
CA Osasuna
Neděle 27.10.2013, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (13:55:45)

Utkání končí! Domácí se ve druhém poločase dostali do dvoubrankového vedení, když se v 75. minutě prosadil Samperio. Vše nasvědčovalo klidnému závěru. Nakonec však ještě nahlodal sebevědomí hráčům Sevilly Riera, který přesnou hlavičkou v 88. minutě snížil na rozdíl jedné branky. FC Sevilla ale nakonec dokázala vedení 2:1 udržet, a proto zůstávají tři body na domácí půdě.

90+3
    Dalším střelckým pokusem se prezentoval Rusescu, tentokrát ale pálil vedle.

90+3
    Probíhá už poslední minuta nastavení. Domácí operují před pokutovým územím hostujícího celku.

90+2
    Bodovou naději pro Osasunu drží proti Samperiovi gólman Andrés Fernández!

90+1
    O osudu utkání mohl definitivně rozhodnou Rusescu! Ten udělal kličku gólmanovi Osasuny, následně se však dostal do velkého úhlu. Dokázal ale ještě vystřelit, jeho rány bohužel pro domácí jen okopírovala brankovou čáru. To mohl být skvělý debut pro rumunského mladíka.

90+1
    Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty.

90
    Brnakář Osasuny zůstává klečet na zemi. Vše napovídá tomu, že má problémy s třísly. Otázka je, zda se domácí brankář snaží pouze natáhnout čas, nebo je opravdu zraněný. Rozhodčí ale nechce hru v žádném případě přerušit, i když je vidlo, že Beto není stoprocentní.

89
    Hosté se snaží fotbalisty Sevilly aktivně napadat, ti se naopak snaží udržet míč co nejdále od své branky.

88
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Blesk z čistého nebe v podobě snižují branky Osasuny, která nadělala domácím borcům hodně vrásek na tvářích. Parádní centr z pravé strany, jehož autorem byl Bertrán, uklidil nechytatně za Betova záda ORIOL RIERA! O vypjatý konec zápasu tak nebude nouze.

86
    I když už nezbývá do konce mnoho času, Sevilla se neodhodlala k obranné hře, ba naopak. V šanci se ocitl Rakitić a jen kvůli tomu, že byl obklíčen trojící hráčů, nemohl vypálit podle svých plánů.

84
    Oier (OSS) nestrávil zatím na hrací ploše mnoho času a už si stihl vysloužit žlutou kartu.

83
    Carlos Bacca je posledním hráčem Sevilly, který je v dnešním zápase střídán. Místo něj okusí poprvé atmosféu španělské nejvyšší fotbalové soutěže rumunský fotbalista Raul Rusescu.

82
    Sevilla už mohla vést o tři branky! Bacca si zběhl do malého vápna, kam mu byla směřována nahrávka. Kolumbijský "hroťák" vypálil svůj projektil jenom do tyčky!

81
    Je tu poslední střídání na straně hostujícího celku. Lolo jde ze hřiště, na jeho místo přijde Oier.

80
    První rohový kop byl odvrácen na další kop od rohového praporku. Ani jedna z těchto standardních situací ale nedopadla podle představ domácího mužstva.

79
    To nyní příkladně ukázal Perrotii, který si poposnul míč a střelou ze střední vzdálenosti donutil Fernándeze k zákroku.