Benfica – Nacional 2:0 (kon.) | Porto – Sporting 3:1 (kon.) | Marítimo – Estoril 1:3 (kon.)
Benfica Lisabon
2:0 (1:0)
CD Nacional
Neděle 27.10.2013, 18:15 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lisabon • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne vše, přeji příjemný večer. (20:13:18)

Je dobojováno! Domácí splnili roli favorita a vyhráli dvoubrankovým rozdílem. Hosté se na větší tlak zmohli pouze po první obdržené brance. Ve druhé půli dostali zkraje poločasu gól a na obrat už se nezmohli. Ke konci si Benfica s chutí zakombinovala.

90+3
    Artur ještě jednou zasahoval, když Djaniny připravil pozici pro Candeiase. ten trefuje pouze místo, kde stojí domácí brankář.

90+2
    Utkání se již jen dohrává, Benfica má míč na svých kopačkách.

90+1
    Benfica kombinuje uprostřed hřiště, vše začal zpětnou přihrávkou Cardozo.

90+1
    Nastaveny budou 3 minuty.

90
    Hosté ještě pomýšleli na úspěch, ale centr před Artura domácí odvracejí.

90
    Běží nám poslední minuta druhé půle.

88
    Ola John se ve vápně otočil s míčem, přihrál Cardozovi, který technicky obstřeloval vše co mu stálo v cestě, jen o kousek minul levou šibenici hostující branky.

88
    Cardozo se nepochopil se svými spoluhráči, kteří nevyslyšeli jeho nabídku.

87
    Hostující hráč s bolestivou grimasou opouští trávník, ale po svých.

86
    Marcal po souboji s Enzem Perézem odpadl a musí být ošetřován.

85
    Gaitán nasadil jesličky protihráči, ale než doběhl Cardozo, stihli hosté odehrát míč do zámezí.

84
    Benfica už nikam nespěchá, kombinuje na vlastní polovině, o vítězi utkání je, zdá se, rozhodnuto.

83
    Ve vápně si míč stahoval Cardozo, jeden z bránících hráčů se jej dotkl rukou, ale píšťalka rozhodčího mlčela. Domácí útočník se diví.