Bordeaux – Montpellier 2:0 (kon.) | Monaco – Lyon 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – PSG 2:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:0 (0:0)
Montpellier HSC
Neděle 27.10.2013, 14:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:53:24)

Je dobojováno. Bordeaux dnešní utkání zvládlo, byť se na tři body hodně nadřelo. Díky dvěma brankám ve druhém poločase poráží Monpellier 2:0 a v tabulce se tak posouvá před svého dnešního soupeře. Hosté měli pozici hodně stíženou, neboť od 19. minuty hráli oslabeni o vyloučeného Jebboura.

90+2
    Dvě minuty se rozhodl sudí Chapron nastavit, probíhají poslední vteřiny zápasu.

90+1
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Hosté vsadili vše na ofenzivu a vzadu zůstal pouze jeden obránce, což nyní potrestal LUDOVIC OBRANIAK, kterému nestačil vracející se Mezague, když přelobovává z levé strany vyběhnuvšího Jourdrena.

90+1
    Domácí se ubránili a nyní mohou zaútočit do neúplné obrany soupeře.

90
    Probíhá devadesátá minuta, hosté rozehrají rohový kop z pravé strany.

89
    Diabaté mohl rozhodnout, ale z těsné blízkosti netrefuje prázdnou branku!

89
    Saivet fauluje ve středu hřiště Sansons v hlavičkovém souboji, rozhodčí přerušují hru.

88
    Saivetovo střela z pravé strany zablokována, přesto se hosté k míči nedostali.

87
    Montpellier se nyní nedostává k míči, Bordeaux si v pohodě hlídá svůj náskok.

86
    Obraniak centruje z pravé strany, ale jak je dnes zvykem, nepřesný centr.

85
    Míč končí u Carrassa, který rozhodně s rozehrávkou nespěchá.

84
    Autové vhazování domácích z pravé strany, na polovině soupeře.

83
    Hraje se ve středu hřiště, domácí kombinují.

82
    Odpískaným ofsajdem a v něm hostující Cabella, končí útočná snaha hostů.

81
    Po vedoucím gólu se Girondins hodně zatáhlo, to by se nemuselo vyplatit!

80
    Rohový kop dokázali domácí přečkat bez úhony a Carrasso bude moci vykopávat.

Martin Dvořák

Branky: 75. Diabaté (Maurice-Belay), 90+1. Obraniak (Maurice-Belay)

Karty:   11. Traoré (BOR), 21. Rolán (BOR), 45+1. Mariano (BOR)   19. Jebbour (MON)

Girondins Bordeaux: Carrasso (C) – Mariano (46. Chalmé), Henrique, Sané, Orban – Obraniak, Sertic, Rolán (68. Jussiê), Traoré (46. Maurice-Belay), Saivet – Diabaté.
    Náhradníci: Olimpa – Chalmé, Faubert, Planus, N'Guémo, Maurice-Belay, Jussiê.

Montpellier HSC: Jourdren – Jebbour, Hilton (C), Congré, El Kaoutari – Camara, Stambouli, Cabella, Sanson, Bakar (27. Mézague) – Montaño (78. Saihi).
    Náhradníci: Pionnier – Mézague, Martin, Dabo, Tinhan, Saihi, Herrera.

Rozhodčí: Chapron – Benech, Viala