Admira Praha – Kunice 4:1 (kon.) | Převýšov – Sparta B 4:1 (kon.) | Jirny – Štěchovice 1:0 (kon.)
Čáslav – Roudnice 2:0 (kon.) | Zápy – H. Měcholupy 4:0 (kon.)
SK Převýšov
4:1 (3:1)
AC Sparta Praha B
Neděle 27.10.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Pouhých šest minut závěru prvního poločasu tedy stačilo Převýšovu na to, aby utlumil snahu Sparty. Své poločasové vedení 3:1 navýšil ještě díky Sedláčkově trefě ze 62. minuty na konečných 4:1 a já se s vámi mohu rozloučit s konstatováním, že po třináctém kole České fotbalové ligy v jejím čele nahradí sparťanské béčko právě Převýšov. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (12:06:36)

Dnešní utkání sledovalo 735 diváků.

90+2

90+1
    Míč rozhodčího, utkání se neodvratně chýlí ke konci.

90
    Diváci vyprovází Převýšov sborovým aplausem.

89
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Radek Doležal, přichází Pavel Novák.

88
    Koubek výborně vystartoval na Pauschekův centr a také jej vyboxoval.

88
    Převýšov rozehrál zajímavou akci, po níž zazvonila levá Nguyenova tyč!

87
    Nguyen při nouzovém odkopu trefil dotírajícího domácího hráče, vše se ale událo zpoza koncové čáry, takže následuje domácí rohový kop.

87
    Konaté se otočil s míčem v šestnáctce a pak nepřesně odcentroval.

86
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Jakub Špidlen, přichází Matěj Bodlák.

85
    Sparta párkrát překopla Koubkovu šestnáctku, až se po dalším Miskovičově centru dostal k zakončení Konaté. Sudí Vnuk ale zapískal a nařídil míč pro Převýšov.

84
    Sparta získává standardní situaci od rohového praporku.

84
    Rychlé překopnutí sparťanské obrany na Kouřila musel včasným vyběhnutím až za šestnáctku vyřešit Nguyen.

82
    O výsledku je v podstatě rozhodnuto, což pochopila i Sparta, která se v útoku snaží spíše o krásu než o efektivitu.

81
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Sedláček, přichází Michal Kouřil.

81
    Na zadní tyči se k ráně z voleje dostal Pauschek, atakoval však jen konstrukci za Koubkovou brankou.