Bordeaux – Montpellier 2:0 (kon.) | Monaco – Lyon 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – PSG 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:0)
Paris Saint-Germain
Neděle 27.10.2013, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard (Saint-Ètienne) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a přejí hezký zbytek nedělní noci. (23:09:24)

ČK: 1-0

Skončila nám dohrávka 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové soutěže, ve kterém se potkala domácí AS Saint-Étienne proti Paris Saint-Germain. Domácí v utkání vedli 2:0, ovšem od 58. minuty hráli v oslabení, kdy byl vyloučen Lemoine. Hostující hráči Paris Saint-Germain si pak vytvořili tlak, z kterého dokázali vyrovnat. Měli ovšem namále, poslední gól dokázali vstřelit až v třetí minutě nastavení.

90+5

90+5
    To už ovšem nestihnou, neboť rozhodčí utkání končí.

90+4
    Hosté se ještě snaží o otočení zápasu.

90+3
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak se to přeci jen podařilo. Hostující hráči využili svého tlaku a srovnávají stav utkání. V pokutovém území se nejlépe zorientoval BLAISE MATUIDI, který přesnou tečí k pravé tyči dokázal srovnat stav utkání.

90+3
    Hostující hráči teď díky nepřesné přihrávce o míč přicházejí a domácí se na chvíli osvobozují.

90+2
    Domácí hráči budou zahrávat aut a z rozehrávkou nikam nepospíchají.

90+2
    Ibrahimović se dostal na hranici vápna ke střele, ale napálil pouze do domácích obránců.

90
    Hlavní rozhodčí díky přerušení při červené kartě a ošetřování nastaví pět minut.

90
    Devadesát minut právě uplynulo.....

89
    Domácí hráč je po zákroku trošku otřesen a zůstal ležet na hřišti. Ale je v pořádku a po chvílí normálně vstal. Mezitím ovšem uběhla další půl minuta.

89
    Nyní si hosté pomohli útočným faulem a o míč přišli.

88
    Domácí teď získali míč a osvobozují se odkopnutím.

88
    Nyní už jsou ovšem hosté znovu natlačeni před pokutovým územím domácích.

87
    Domácí hráči se teď snaží držet míč na polovině soupeře a získávají tak další půl minutku.

86
    Obrovská příležitost domácích k rozhodnutí. Diomandé se ocitl sám na hranici malého vápna a měl před sebou jen brankáře. Trefil ovšem právě jeho.

85
    K vyrovnáni se mohl dostat Motta, ale jeho hlavička jen o pár centimetrů minula levý horní roh branky domácích.

MCh

Branky: 18. Corgnet (Hamouma), 51. Hamouma – 68. Cavani (Maxwell), 90+3. Matuidi (van der Wiel)

Karty:   6. Brandão (SET), 37. Lemoine (SET), 72. Perrin (SET) – 27. Alex (PSG), 42. Maxwell (PSG), 68. Ménez (PSG)   58. Lemoine (SET)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, K. Zouma, Perrin (C), Ghoulam – Mollo (66. Gradel), Lemoine, Corgnet (62. Diomande), Clément, Hamouma – Brandão (76. Tabanou).
    Náhradníci: Moulin – Bayal Sall, Cohade, Tabanou, Diomande, Gradel, Erdinç.

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Alex (62. Ménez), Marquinhos, Maxwell – Cavani, Verratti (75. Rabiot), Motta, Matuidi, Lavezzi (62. Lucas) – Ibrahimović (C).
    Náhradníci: Douchez – Camara, Digne, Rabiot, Lucas, Ménez, Ongenda.

Rozhodčí: R. Buquet – H. Ocak, G. Debart