Neapol – Turín 2:0 (kon.) | Bologna – Livorno 1:0 (kon.) | Catania – Sassuolo 0:0 (kon.)
Chievo – Fiorentina 1:2 (kon.) | Juventus – Janov 2:0 (kon.) | Parma – AC Milán 3:2 (kon.)
Udinese – AS Řím 0:1 (kon.) | Lazio – Cagliari 2:0 (kon.)
Parma Calcio 1913
3:2 (2:0)
AC Milán
Neděle 27.10.2013, 15:00Italská Serie A

To je dnes ode mě vše! Přeji Vám příjemný zbytek prodlouženého víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučí Dominik Rejthar. (16:57:23)

Hrdinou večera se ale nakonec sta Marco Parolo, který v páté minutě nastavení zahrával standardní situaci, kterou kopl přímo bravurně a zajistil tak Parmě cenné tři body.

A je dobojováno! Diváci dnes mohli na stadionu sledovat nádherné utkání. Především druhá půle stála za to. Milán nejdříve během tří minut smazal dvoubrankové vedení soupeře a následně si vypracoval několik tutových šancí, ale Parmu podržel brankář Mirante.

90+5
    Parma právě vstřelila branku!
    Tak to byla paráda, co teď předvedl domácí záložník MARCO PAROLO. Jeho nádherná střela ze standardní situace z úctyhodné vzdálenosti zapadla přesně k pravé tyči branky AC. Brankář Gabriel se natahoval marně.

90+4
    A máme tu další kartičku. Zapata skosil ze strany Sansoneho. který by se jinak řítil do zajímavé šance.

90+3
    Centr Constanta z levé strany skončil jen v rukavicích gólmana Miranteho.

90+2
    Sudí nastaví ve druhé půli pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90+1
    Těsně před koncem zápasu dochází k poslednímu střídání u Milána. Odchází Robinho, přichází Saponara.

90+1
    Za faul vyfasoval žlutou kartu domácí Gargano.

90
    Brankář Gabriel zachránil teď svůj tým před třetím gólem! Nádhený centr Parola dolétl až k Sansonemu, jehož střelu z těsné blízkosti gólman AC parádně zneškodnil.

89
    Birsova rána opravdu gólové parametry neměla, prolétla totiž velmi vysoko nad brankou Parmy.