Bordeaux – Montpellier 2:0 (kon.) | Monaco – Lyon 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – PSG 2:2 (kon.)
AS Monaco
2:1 (2:0)
Olympique Lyon
Neděle 27.10.2013, 17:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme u konce zápas, ve kterém tři body bere domácí Monaco. Ve 36. minutě otevřel skore tvrdou střelou Obbadi a ve 36. minutě zvýšil Falcao. Za hosty korigoval stav utkání v 63. minutě Gomis. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji Vám za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou! (18:55:02)

90+6
    U domácího brankáře ještě dochází k drobné strkanici.

90+5
    Poslední střídání zápasu, potlesk ve stoje si vysloužil Mounir Obbadi, na jeho místo nastupuje Geoffrey Kondogbia.

90+4
    Domácí do útoku už moc nespěchají, snaží se zápas dohrát u rohového praporku hostí.

90+3
    Při zpracování přihrávky jde k zemi jako pytel brambor hostující Plea.

90+2
    Další střídání u domácích James Rodriguez přenechává své místo Fabinhovi.

90+1
    Na středu hřiště skluzem zepředu poslal k zemi Steed Malbranque Falcaa a vidí za to žlutou kartu.

90
    Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    První střídání na straně domácího celku. Yannick Ferreira-Carrasco míří ze hřiště, na jeho místo nastupuje Lucas Ocampos.

89
    Přetažený centr z levé strany poslal nad branky Bedimo.

88
    Po pravé straně hřiště táhne míč Tolisso, následný centr nepřesně odkopl Abidal a nadělal svým spoluhráčům zbytečné potíže.

87
    Falcao se dopustil při napadávání útočného faulu na Biševacovi.

86
    Lyon zvyšuje obrátky a posílá do vápna jeden centr za druhým, ale bez většího úspěchu.

85
    Těsně před Tolissem stihl míč špičkou kopačky vypíchnout Abidal.

85
    V pokutovém území se do sebe slovně pustili Raggi a Bedimo, oba hašteřivé kohouty museli uklidňovat spoluhráči.

84
    Vlajka pomezního arbitra zastavila únik Flacaa po přihrávce Ferreiry, dle mého názoru hra měla pokračovat dále.

83
    Další postavení mimo hru pro Falcaa.

82
    Míč si vzal do parády Moutinho, který míč zatočil přesně na Lopese, ten míč vyráží přesně na Toulalana, jeho střela jde hodně vedle branky.