Rapid – Admira 4:2 (kon.) | Wolfsberger – Grödig 1:1 (kon.) | Ried – Wacker 4:0 (kon.)
Salzburg – Sturm Graz 1:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:1 (0:0)
SV Grödig
Sobota 02.11.2013, 19:00 • Lavanttal Arena, Don-Bosco-Weg 1, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga

Body si z dnešního zápasu oba celky rozdělí po spravedlivé remíze. Po bezbrankovém úvodním poločase otevřel gólový účet duelu v 57. minutě hostující Tadej Trdina, za tři minuty se podařilo vyrovnat Michaelu Liendlovi. Obě mužstva si brankové příležitosti vytvořily i v nastavení druhé půle, nejprve Zulechner nastřelil břevno, na druhé straně Kerhe akci překombinoval.

Z Wolfsbergu je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:54:20)

90+4
    Domácí také zahrozili, konkrétně Kerhe, jenž se dostal do přečíslení. Na hranici pokutového území ale akci překombinoval.

90+3
    Zulechner se octl sám ve velkém vápně, z bezprostřední blízkosti orazítkoval břevno.

90+2
    Poslední střídání domácího celku, odchází Gernot Suppan, na malou chvilku si zahraje Martin Salentinig.

79
    Druhé střídání WAC. Na místo Christiana Falka se podívá Sandro Gotal.

77
    Poslední změna v sestavě hostů, na střídačku míří autor jediné branky Grödigu Tadej Trdina, příležitost dostane Philipp Zulechner.

76
    Tomi si pět metrů před velkým vápnem vynutil faul, nebezpečný trestný kop hostů.

75
    První střídání provádí Dietmar Kühbauer. Z trávníku odchází David de Paula, opačným směrem putuje Boris Hüttenbrenner.

69
    Ke druhému střídání přistoupil Adi Hütter. Z hrací plochy odstupuje Thomas Salamon, na jehož místo přichází Philipp Huspek.

60
    Pellets WAC právě vstřelili branku!

Rychlá odpověď! MICHAEL LIENDL se do třetice po dvou spálených tutových šancí z prvního poločasu trefuje do černého a překonává z dorážky bezmocného gólmana hostů.

57
    Grödig právě vstřelil branku!

Úvodní branku hostů obstaral TADEJ TRDINA, jenž nalezl recept na domácího hájce svatyně.

56
    Oba brankáři v akci. Nejprve Dobnik vyběhl daleko za velké vápno, aby přihrávkou hlavou zabránil brejku soupeře, následně Stankovic přihrál téměř od rohového praporku spoluhráči, který adresoval míč na kopačku soupeře. Domácí hráč poté prázdnou branku z velké dálky přestřelil.

46
    První střídání Grödigu. Ze hřiště odchází Hannes Sigurdsson, kterého nahrazuje Tomi.

Úvodní půle branku nepřinesla, šance si vytvořily oba celky. U dvou tutových šancí byl domácí Liendl, jenž v obou případech svatyni Stankovice přestřelil.

Druhý poločas začne přibližně v 20:01 hod.

34
    Sascha Boller (GRÖ) uviděl žlutý kartonek po zákroku popsaném níže.

23
    Je nemožné, co všechno se dá spálit za šance. Domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho, ve finální fázi zamířil Liendl stejně jako před osmi minutami nad.