Třinec – Litvínov 0:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 2:7 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:1 (1:0 po s.n.)
Rytíři Kladno
2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
HC Sparta Praha
Pátek 15.11.2013, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Tipsport extraliga

59:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    A hosté díky jeho skvělé práci mohli pečetit výsledek zápasu. V přečíslení dva na jednoho našel Ivan Rachůnek nesobecky TOMÁŠE ROLINKA, který dává poslední branku dnešního zápasu. Asistence: Ivan Rachůnek.

Kladno to zkusí v šesti.

58:08
    Dvě minuty za držení dostává Lukáš Klimek (SPA).

54:35
    Petr Hořava nahodil na branku. Pöpperle neudržel, ale Bajaruns ani Dragoun nedokázali poslat puk do poloprázdné branky.

53:13
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Dnes se Kladno v přesilových hrách trápilo, ale nakonec v jedné přeci jen skóruje. Patera nadvakrát protlačil puk na MILOSLAVA HOŘAVU, který zacílil přesně na vzdálenější tyč. Asistence: Pavel Patera.

52:40
    Jan Švrček (SPA) se však zapomněl v útočném pásmu a při cestě zpět se provinil faulem. Dvě minuty za nedovolené bránění.

41:04
    Chábera teď chytil jasný gól Pechovi.

35:30
    Domácím se smůla lepí na hokejky. Černošek odehrál puk před Přibylem, jenže od hokejky hostujícího útočníka se odrazil puk do jízdy Ivana Rachůnka, který vrátil před prázdnou branku na DANIELA PŘIBYLA a ten rychle vrací hostům komfortní náskok. Asistence: Ivan Rachůnek.

34:23
    Dalecký se prosmýkl kolem obránce a domácí se dostali do přečíslení. Dalecký nadvakrát procpal puk před branku a JAN HLAVÁČ ho poslal za Pöpperleho. Asistence: Jan Dalecký.

30:43
    Poprvé ve druhé části Kladno svého soupeře zatlačilo a také si vybojovalo faul. Zdeněk Bahenský (SPA) dostává dvě minuty za podražení.

27:54
    Růžička namazal hostům a Rolinek byl rázem ve výborné šanci. Branku ale přestřelil.

24:55
    Přibrzdit je může vyloučení. Hosté hráli v šesti a Kladno čeká přesilovka.

21:14
    Hlinka zlomil hokejku, dojel si na střídačku pro druhou a poté křížem přesně našel PETRA TONA, který trefil přesně pod břevno. Asistence: Jaroslav Hlinka, Karel Pilař.

21:03
    Hosté si navíc zahrají přesilovou hru. David Růžička (KLA) dostává 2+2 minuty za hru vysokou holí.

20:25
    První minuty dnes domácím jdou. Ton krásně prostrčil přes dva hráče na TOMÁŠE ROLINKA a ten po krátké bekhendové kličce poslal puk mezi nohy Chábery. Asistence: Petr Ton, Jaroslav Hlinka.

16:07
    Sacha Treille (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

12:55
    Hezká akce Bajarunse, který se natlačil před Pöpperleho. Na přesnější zakončení už mu chyběl čas.

08:45
    Je po dvojnásobné výhodě. Domácí hráli v šesti a dostávají dvě minuty.

07:20
    Hosté se provinili dvěma fauly zároveň! Karel Kubát (SPA) dostává dvě minuty za hákování a Jan Švrček (SPA) dostává dvě minuty za faul loktem.

03:06
    Radek Philipp (SPA) dostává osobní desetiminutový trest.

00:59
    Hosté poprvé v pásmu a hned se mění skóre. PETR KUMSTÁT dostal příliš mnoho prostoru pro otočku a poté poslal puk za Cháberu. Asistence: Daniel Přibyl.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 35. Hlaváč (Dalecký), 54. M. Hořava (Patera) – 1. Kumstát (Přibyl), 21. Rolinek (Ton, Hlinka), 22. Ton (Hlinka, Pilař), 36. Přibyl (I. Rachůnek), 60. Rolinek (I. Rachůnek)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Doudera, Kaberle, Růžička, Majeský, P. Hořava, Procházka, Černošek – M. Hořava, Patera, Tenkrát – Rudovský, Dragoun, Treille – Hlaváč, Dalecký, Bajaruns – Havlíček, Machač, Strnad.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Král) – Piskáček, Pilař, Krejčík, Švrček, Philipp, Sičák, Kubát – Rolinek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – I. Rachůnek, Přibyl, Klimek – T. Rachůnek, Bahenský, Simon.

Rozhodčí: Hodek, Lacina – Brejcha, Suchánek