Vsetín – Zlín 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:0 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.)
Hr. Králové – Liberec 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:6 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Olomouc 2:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:8 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Letci Letňany
3:4 (1:2, 1:1,1:1)
HC Litvínov
Sobota 07.12.2013, 15:30 • ICE ARENA Letňany • Extraliga staršího dorostu

Je dobojováno. Litvínov dokázal porazit Letňany 4:3 a získal důležité body. To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (17:36:12)

60:00

54:29
    Letňany právě vstřelily branku!
    Tak pozor, protože domácí mladíci ještě dramatizují konec tohoto zápasu. Trefil se JAN SMEJKAL a domácí prohrávají opět pouze o gól. Asistence: Josef Hroboň.

49:52
    Další vyloučení. Za napadení dostává dvě minutky domácí Kučera.

49:35
    Ale přesilovka domácích je u konce, protože dvě minuty vyfasoval i Dominik Čapek.

49:02
    Za napadaní dostává dvě minuty hostující Kristian Reichel.

47:30
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A vypadá to, že je rozhodnuto, protože Litvínov jde do vedení o dvě branky. Čtvrtou branku celku ze severu Čech vstřelil FILIP MORAVEC.

45:39
    Další přesilovka pro hosty. Dvě minuty dostává domácí Hroboň.

41:49
    Přesilovka pro Litvínov. Za podražení odchází na dvě minutky domácí Zeliska.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:59.

40:00

36:56
    Za hru vysokou holí je vyloučen domácí Dominik Čapek.

34:14
    Litvínov si zahraje přesilovou hru. Za podražení je totiž vyloučen domácí Jiří Horák.

30:28
    A domácí se v přesilové hře prosazují a už je to zase pouze o gól. Trefil se VOJTĚCH KULDA. Asistence: Dominik Hůla.

28:39
    Šance pro domácí. Za dvě minuty je totiž vyloučen hostující Michal Jonák, který se provinil nedovoleným bráněním.

25:18
    A hosté ze severu Čech zvyšují své vedení. Tentokrát se prosadil TOMÁŠ KUČERA a Litvínov tedy vede 3:1.

20:01

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 8. Čapek, 31. Kulda (Hůla), 55. Smejkal (Hroboň) – 6. Bárdoš (Brzek, Bečvář), 18. Reichel (Kučera), 26. Kučera, 48. Moravec

HC Letci Letňany: Dubský (Provazník) – Hůla, Starosta, Sekera, Kučera, Štosek, Zeliska, Chvála – Horák, Kulda, Pražienka, Poljanyčka, Čapek, Hroboň, Kroh, Tomek, Klečka, Smejkal
    HC Litvínov: Spěšný, (Sklíba) – Březák, Najman, Jonák, Moravec – Bárdoš, Bečvář, Brzek, Havelka, Chmelař, Jícha, Reichel, Kučera, Sládek, Navarra