Havířov – Třebíč 3:1 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Litoměřice – Olomouc 1:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 4:0 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 0:1 (0:1 po s.n.) | Beroun – Mladá Boleslav 1:7 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 9:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:7 (0:1,1:2, 0:4)
BK Mladá Boleslav
Sobota 07.12.2013, 17:30 • Berounský zimní stadion • 1. liga (ČR)

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:53:22)

Třetí třetina byla opravdu branková. Ve třetí periodě padly čtyři branky a to na straně hostů. Boleslav dnes jasně přehrávala Beroun, a domácí si před vlastním publikem sklízejí debakl.

60:00

59:38
    Hráči na obou stranách dostávají dvou minutový trest za hrubost.

59:37
    Teď začali pracovat nervy na obou stranách.

59:11
    Nyní se Medvědi nastěhovali do útočného pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:21
    Hosté se snažejí vstřelit osmou branku, ale domácí obrana vyhazuje.

57:59
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Hra se už jen pouze dohrává.

57:25
    Puk se nyní nachází ve středním pásmu a oba týmy střídají.

56:49
    Boleslav se stále drží v útočné třetině a nyní operuje s pukem v těsné v blízkosti Svobody.

56:20

55:55
    Střela od modré končí ve výstroji domácího brankáře.

55:15
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Beroun opět vyhazuje.

54:55
    Rozhodčí přerušuje hru, protože jeden z hostujících hráč stál v brankovišti.

54:36
    Hosté mají před sebou další přesilovku.

54:20
    A berounský hráč Špelda si jde odpykat dvě minuty za držení.

54:12
    Divíšek nyní zkoušel přelstít Valenta, ale byl neúspěšný.

53:40
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 28. Babka (Strnad) – 10. Nouza (Pabiška), 26. Ovčačík (Klimenta), 28. Kurka (Pabiška, Výborný), 41. Nouza (Výborný), 42. Demel (Vrbata), 51. Nouza (Pabiška, Výborný), 52. Broš (Klimenta, Kubica)

Medvědi Beroun 1933: Svoboda (Mastík) – Špelda, Chalupa, Jebavý, Látal, Gutwald, Sklenička, Šteiner – Marek, Hrdel, A. Pulpán – Strnad, Babka, Ondráček – Kubeš, Stromko, Markulinec – Divíšek, Matějka, T. Půlpán.
    BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Toman, Kurka, Protivný, Žabka, Pojkar, Jindra, Ovčačík – Nouza, Výborný, Pabiška – Kubica, Broš, Klimenta – Jiránek, Vrbata, Demel – Lenc, Musil, Starý.

Rozhodčí: Svoboda – Šperl, Zíka