New Jersey – Detroit 1:3 (kon.) | Carolina – San Jose 5:3 (kon.) | Columbus – Minnesota 4:0 (kon.)
Chicago – Anaheim 2:3 (1:2 po s.n.) | Calgary – Colorado 2:3 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.)
Dallas – Philadelphia 5:1 (kon.)
Dallas Stars
5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 07.12.2013, 20:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:50:21)

Dnešní utkání sledovalo 8 567 diváků.

Dnešní utkání patří Dallasu. Ten od druhé třetiny zvedl svůj výkon a jednoznačně přehrál Philadelphii, kterou na vlastním ledě porazil vysoko 5:1. Velkou zásluhu na tom má Tyler Seguin, který vstřelil hattrick a přidal jednu asistence.

60:00

59:26
    Giroux se snažil vyslat do šance Luka Schenna, ale ten se ke kotouč dostat nedokázal.

59:02
    Začala hra čtyři na čtyři.

58:43
    Za hrubost je vyloučen na 2 minuty Simmonds a bude se tedy hrát tři na tři.

58:02
    V oslabení ujel hostující obraně Eakin, ale jeho bekhendové zakončení dokázal Emery vyrazit.

57:29
    Za hákování je vyloučen Seguin a hosté budou hrát přesilovou hru čtyři na tři.

57:02
    Za hrubost jsou současně vyloučeni domácí Dillon a hostující Couturier. Oba dostávají trest na 2+10. Bude se hrát čtyři na čtyři.

57:02
    Na ledě to jiskří!

56:26
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale do zakončení se jim dostat nedaří.

55:27
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas přidává v oslabení pátou branku. Před Emerym se dostal ke kotouči CODY EAKIN a střelou mezi betony se nemýlil. Asistence: Antoine Roussel.

54:59
    Následuje komerční přestávka.

54:59
    Philadelphia bude hrát přesilovou hru. Za faul loktem je vyloučen na 2 minuty Jordie Benn.

53:36
    Philadelphie se stále marně snaží o zdramatizování utkání. Dallas je velmi blízko vítězství.

52:59
    Do velmi slibné pozice pro střelu se dostal Jamie Benn, který z pravého kruhu trefil rameno klečícího Emeryho.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 21. Seguin (Ja. Benn, Ničuškin), 38. Seguin (Goligoski, Ničuškin), 38. Seguin (Ničuškin), 39. Ničuškin (Seguin, Goligoski), 56. Eakin (Roussel) – 19. Meszároš (Simmonds, B.Schenn)

Dallas Stars: Ellis (Lehtonen) – Dillon, Goligoski, Oleksiak, Jo. Benn, Connauton, Gončar – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Chiasson, Eakin, Whitney – Peverley, Horcoff, Cole – Garbutt, Fiddler, Roussel
    Philadelphia Flyers: Mason (41. Emery) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Meszároš, L. Schenn – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, B. Schenn, Raffl – Downie, Couturier, Read – Rinaldo, Hall, Rosehill

Rozhodčí: Joannette, Morton – Shewchyk, Brisebois

Diváci: 8 567