Technika Brno – Orlová 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 5:4 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (kon.) | Nový Jičín – Opava 6:3 (kon.) | Nymburk – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 4:3 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 0:0 (zruš.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Kobra – Tábor 3:1 (kon.)

Vajgar právě vstřelil branku!
    Velká chyba domácích, místo v šesti hráli v pěti. Tím pádem Jasečko s Voříškem potvrdili sedmý gól.

57:13
    Kaššák je na střídačce a hraje se 5 na 3

57:13
    Oddechový čas pro domácí.

57:13
    Z hostí vyloučen Kohút na dvě minuty za zdržování hry.

56:32
    Vyloučení na obou stranách z Domácích Koblitz za hosty Štěpán oba za hrubost

54:18
    Třetina sebral puk u brány a Mavrojanidis objel celou bránu a zakončil do prázdné brány.

48:46

46:48
    Toman dostal dvě minuty za hákování.

42:48
    Kaššák teď měl namále. Po zazvonění tyčky zalehl brankoviště. Rozhodčí ruce rozpažil.

40:12
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Suk přihrál na volného Tomana a ten svůj pokus proměnil.

40:01

40:00

36:21
    Kaššák teď vychytal nájezd Pekárka! Famózní zákrok Kaššáka.

29:35
    Damašek opustil svojí klec. Nastoupil Jan Kaššák.

29:35
    Skokan poslal jen tak puk na Damaška a tomu to prošlo mezi nohama.

28:05
    Kocar poslal puk na modrou čáru, kde ho sebral Štěpán a dělovkou od modré proměnil svůj pokus.

27:27
    Kohút poslal z obraného pásma puk na úplně volného Kasalého a ten v úniku proměnil mezi nohy Damaška.

24:01

Václav Manojlín

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 15. Řepík (Štrach, Toman), 19. Freiberg (Loučka, Toman), 41. Toman (Suk) – 1. Třetina (Mavrojanidis), 10. Voříšek (Jasečko), 28. Kasalý (Kohút), 29. Štěpán (Kocar), 30. Skokan, 55. Mavrojanidis (Třetina), 60. Voříšek (Jasečko)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek ( Kaššak ) – Loučka, Kuncl, Štrach, Mašek, Koblitz, Pokorný, Freiberg, Toman, Suk, Řepík, Jáchym, Kalinovič, Diviš, Toušek, Schönauer, Neuman Vaňa.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Bláha ( Kudrfalec ) – Jasečko, Tržil, Pekárek, Kohút, Štěpán, Dvořák A. , Dvořák M., Kocar, Voříšek, Mavrojanidis, Kasalý, Kotrch, Třetina, Skokan, Tomšík, Popelka, Maryška, Jasanský.

Rozhodčí: Hlinka K, Kokrment O., Coubal R.