Vsetín – Zlín 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:0 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.)
Hr. Králové – Liberec 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:6 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Olomouc 2:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:8 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
IHC Králové Písek
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 07.12.2013, 16:00Extraliga staršího dorostu

Hokejisté Písku ve třetí části přidali dvě branky, které rozhodly o tom, že všechny tři body zůstanou na jihu Čech. S přáním příjemně prožitého sobotního večera se z píseckého zimního stadionu loučí Petr Košatka. Na shledanou. (18:13:52)

60:00

59:46
    Hostující Kotala vyfasoval trest ve hře a zápas pro něho končí o pár vteřin dříve.

59:22
    Brankář Růžička zůstává na střídačce.

59:22
    Mladá Boleslav si ještě bere oddechový čas.

59:00
    Tým Písku hraje v kompletním počtu hráčů.

58:56
    Na hostujícího Maška zívala prázdná branka, hráč Boleslavi ale mířil mimo tyče.

58:41
    Další úspěšné vyhození domácího celku.

58:02
    Planého střela prolétla nad píseckou brankou.

57:32
    Píseckým se podařilo vyhodit kotouč až k Růžičkovi.

57:00
    Nakonec to však ještě může být drama. Dvě minuty pro domácího Klase za zdržování hry.

57:00
    A opět. Je vidět, že písečtí hráči už budou jen vyčkávat a pozorně bránit.

56:36
    Domácí raději vyhodili puk na zakázané uvolnění.

55:00
    Pět minut do konce třetí třetiny, hosté rozjíždí útok do své branky.

53:23
    Hostující Prokop se pěkně provedenou samostatnou akcí dostal s pukem až před Fogla, ten ale jeho pokus chytá do lapačky.

52:30
    Hosté výrazněji ohrozit píseckou klec nedokázali, domácí dvě minuty ve čtyřech přečkali bez větších potíží. Přesilová hra Bruslařského týmu je u konce.

50:30
    Jenže domácí čeká oslabení. Dvě minuty pro Jana Turka za podražení.

50:06
    Písek právě vstřelil branku!
    Důležitý třetí zásah přidává při ponechané výhodě, deset minut před koncem základní hrací doby, JAKUB ŠUHAJ a Písek odskakuje na dvě branky. Asistence: Šimon Červinský.

48:48

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 12. Rod (Marcilis, Červinský), 46. Duchoň (Koutenský), 51. Šuhaj (Červinský) – 37. Pätoprstý (Kotala, Mattis)

IHC Králové Písek: Fogl – Červinský, Duchoň, Klas, Koutenský, Marcilis, Radoš, Rod, Šuhaj, Točík, Turek, Bednařík, Pixa, Polanský Bárta, Sentenský, Jiří Šergl, Jan Šergl
    BK Mladá Boleslav: Růžička – Pätoprstý, Durdil, Mašek, Němec, Planý, Prokop, Průšek, Semrád, Skořepa, Švejda, Tůma, Vajsejtl, Vaníček, Žalud, Mattis, Macura, Adamík, Kotala

Rozhodčí: Dvořák