Vsetín – Zlín 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:0 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.)
Hr. Králové – Liberec 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:6 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Olomouc 2:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:8 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:3 (1:0, 2:0, 3:2)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 07.12.2013, 12:00Extraliga staršího dorostu

Máme tu konec utkání, ve kterém jsme viděli devět branek a veliké množství vylučení. Vítezí domácí Královští lvi. Librec v závěru utkání dokázal snížit na rozdíl pouze jedné branky, ale pak zbytečnými fauly dali liberečté východočechům možnost přesilovek 5 na 3, které hradečtí dvakrát využili a rozhodli tak utkání. Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek víkendu. (14:16:28)

60:00

59:30
    Hradec má kotouč na svých hokejkách a v klidu se utkání už jen dohrává.

59:00
    Zdá se, že o vítězi dnešního střetnutí už je definitivně rozhodnuto.

57:34
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je to 6:3! Zahradník střílel puk do brány, ten se od břevna odrazil zpět do brankoviště, kde byl pohotově připraven TOMÁŠ DRAŠNAR a kotouč už jen uklidil do brány. Asistence: Tomáš Zahradník.

57:17
    Hradec bleskově využívá přesilovku 5 na 3 a odskakuje tak zásluhou FILIPA HRONKA opět na rozdíl dvou branek. Asistence: David Malík, Dominik Šeda.

57:03
    Vyloučen hosutjící Lakatoš za vysokou hůl. Toto už pro Liberec opravdu nevypadá dobře.

56:47
    Michael Klinger vyloučen na 2 minuty na vražení na hrazení a Hradec má k dispozici přesilovku 5 na 3.

56:17
    Tak toto by Liberec mohlo mrzet. Hostující Gecko je vyloučen za sekání a oslabuje tak svůj tým v závěru utkání, kdy se liberečtí snaží vyrovnat.

55:48
    Liberec se snaží hrát a samozřejmě jeho jediným cílem je srovnat stav utkání.

55:00
    Máme to pět minut před koncem už jen o jednu branku a budeme tedy svědky pořádného drama až do samého závěru.

54:48
    Oddechový čas si před půlminutou vybral domácí trenér a nyní i hostující.

54:38
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec využívá i následnou přesilovku 5 na 4, když se mezi domácími hráči prokličkoval ALBERT JANELE a tváří v tvář Černému se už nemýlil. Asistence: Samuel Solenský, Jakub Husa.

54:19
    Liberec využívá přesilovku 5 na 3 a snižuje necelých šest minut před koncem na 2:4 ze svého pohledu. Od modré čáry Černého propálil TOMÁŠ TRŽICKÝ. Asistence: Michael Klinger.

53:50
    Pro Liberec je to zřejmě poslední šance se zápasem něco udělat.

53:43
    Za vražení na hrazení zezadu vyloučen na dva plus deset domácí Havránek. Liberec tedy bude mít minutu a dvanáct vteřin k dispozici přesilovku 5 na 3.

53:37
    Liberečtí se usadili s kotoučem v útočné třetině.

52:55
    Vyloučen domácí Miškář na dvě minuty za vražení na hrazení.

52:31
    Ofsajd domácích.

Martin Matuška

Branky a nahrávky: 19. Hofman (Malinský, Miškář), 24. Chalupa (Zahradník, Šeda), 35. Miškář (Drašnar, Malinský), 48. Malinský (Miškář), 58. Hronek (Malík, Šeda), 58. Drašnar (Zahradník) – 42. Solenský (Zachar, Král), 55. Tržický (Klinger), 55. Janele (Solenský, Husa)

Královští lvi Hradec Králové: Černý (Petr) – Havránek, Voříšek, Malík, Hronek, Čech, Faltýnek – Hofman, Gančarčík "C", Malinský, Chalupa, Zahradník, Šeda, Hejna, Miškář, Drašnar, Exner. Trenér: Jiří Slabý.
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) – Klinger, Divila, Běhula, Tržický, Mečíř, Husa, Suchý – Král, Zachar, Gecko "C", Ordoš, Lakatoš, Bělohorský, Solenský, Janele, Šír, Chlum. Trenér: Jan Šťastný.

Rozhodčí: Veselý – Machač, Zeman.