Vítkovice – Liberec 8:4 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:4 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:0 (kon.)
Sparta – Slavia 4:2 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (0:1, 2:3, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 10.01.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

59:29
    Zdeněk Okál (ZLN) 5 min + trest do konce utkání za napadení.

59:29
    Radek Duda (PLZ) 2 hrubost + 2 minuty za nedovolené bránění.

51:20
    Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění. Plzenští mají šanci rozhodnout utkání a navýšit vedení o tři góly.

49:25
    Zlínští si svojí aktivitou vynutili přesilovou hru. Vojtěch Mozík (PLZ) 2 minuty za hákování.

36:11
    Berany čeká přesilová hra. Dominik Boháč (PLZ) 2 minuty za sekání.

33:51
    Vojtěch Mozík (PLZ) 2 minuty podražení.

24:38
    Petr Čajánek v oslabení bojoval o kotouč a při snaze vyrazil plzeňskému obránci hůl. Z pohledu rozhodčích to je nedovolený zákrok. Zlínský kapitán se možná právem rozčiluje. Každopádně dvě minuty za sekání si odsedět musí. Hosty čeká dvojnásobná přesilovka.

23:37
    Oldřich Horák (ZLN) 2 minuty za držení.

16:34
    Plzenští budou hrát opět oslabení. Ondřej Kratěna (PLZ) je vyloučen na dvě minutky za hrubost.

14:10
    Zlín bude hrát 45 sekund přesilovou hru pět na tři. Za sekání si odsedí dvě minuty Dominik Boháč (PLZ)

12:55
    Jiří Hanzlík (PLZ) 2 minuty za nedovolené bránění.

10:03
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty + 10 minutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Zlínský útočník poslal plzeňského útočníka k ledu a bude za to pykat. Plzni se nabízí první přesilová hra.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 35. Čajánek (Valenta, Zámorský), 37. Holík (Čajánek) – 19. Kratěna (Lev), 27. Lev (Kratěna, Kašpařík), 38. Pletka (Vlasák, Jeřábek), 39. Lev (Straka)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Horák, Marušák, Valenta, Zámorský, Řezníček, Matějíček, Kotvan – Köhler, Leška, Balaštík – Čech, Holík, Honejsek – Veselý, Čajánek, Okál – Kubiš, Ondráček.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Hanzlík, Slovák, Jeřábek, Růžička, Boháč, Mozík, Slavík – Lev, Straka, Kratěna – Pletka, Vlasák, Duda – Schleiss, Kašpařík, Indrák – Holec, T.Sýkora, Dvořák – J.Sýkora.

Rozhodčí: Čech, Mikula – Jindra, Skopal