Kometa Brno – Sparta 7:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 1:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 5:2 (kon.)
Hr. Králové – Havířov 1:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:4 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 4:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Písek 3:5 (kon.) | Pardubice – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:8 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
HC Letci Letňany
3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 28.02.2014, 17:15 • Ice arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

52:34
    Přesilovka hostů. Dvě minuty za sekání pro domácího Pražienku.

49:00
    Po potyčce před brankou domácích se vylučuje. Pařík a Grygar dostávají dvouminutový trest za hrubost. Hostující hráč navíc inkasuje desetiminutový osobní trest.

41:40
    Letci budou hrát přesilovku, dvě minuty za sekání pro hostujícího Kováře.

37:46
    Zbytečný konflikt ve středním pásmu. Hořanský držel Paříka a ten mu za to oplácel hrou vysokou holí v obličeji. Oba dostávají menší trest.

25:46
    Je po přesilovce, hosté si vynutili aktivitou faul. Dvě minuty za sekání pro Jakuba Zelisku.

24:55
    Domácí budou hrát přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Weintritt.

17:16
    Šance pro domácí jít do vedení. Za brankou hostů hákoval Rýpar a jde na dvě minuty na trestnou lavici.

11:18
    Poměr sil na ledě se vyrovná, i přes zbytečné diskuse dostává trest za podražení Hořanský.

10:29
    A Tomek si teď půjde odpočinout na dvě minuty za hru vysokou holí.

04:19
    Přesilovka Vsetína, Čapek dostává dvě minuty za podražení.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 8. Poljanyčka (Hroboň, Kroh), 23. Honetschläger (Čapek, Burda), 57. Štosek (Hroboň) – 9. Tydlačka (Lainka, Hořanský), 28. Kovář (Mikula), 34. Hořanský (Lainka, Hohl), 42. Hořanský (Tydlačka, Lainka), 51. Hořanský (Tydlačka)

HC Letci Letňany: Dubský (Štefka) – Hůla, Sekera, Pařík, Starosta, Zeliska, Chvála, Štosek – Pražienka, Honetschläger, Burda, Poljanyčka, Klečka, Kroh, Tomek, Čapek, Hroboň. Trenér: Žůrek.
    VHK ROBE Vsetín: Bechný (Gerža) – Ščotka, Vítek, Weintritt, Augustin, Svozílek, Hohl – Rýpar, Hořanský, Kovář, Lainka, Světlík, Mikula, Janošek, Tydlačka, Grygar, Toman, Strmiska. Trenér: Rech.

Rozhodčí: Jebavý – Hodač, Müller