Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Neděle 09.03.2014, 17:00 • Meo Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Východ

58:54
    Přerov právě vstřelil branku!
    PETR SAKRAJDA střelou z ostrého úhlu trefuje horní růžek opuštěné klece a pečetí výhru Zubrů. Asistence: Marek Haloda.

58:20
    Tihlář je na střídačce, hosté hrají power-play.

57:06
    Zubři využívají přesilovou hru čtyři na tři a zvyšují své vedení o dvě branky! TOMÁŠ VLČEK napřáhl na modré čáře a jeho dělovka málem protrhla síťku za klečícím Tihlářem. Asistence: Richard Brančík.

56:43
    Vyloučen je Miroslav Javín (POR) 2 minutami za podražení.

56:09
    Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni: Jiří Goiš (PŘE) – Lukáš Hruzík (POR) oba dvě minuty za hrubost. Hraje se 4na4.

50:52
    MAREK HALODA pláchl po levém křídle ostravské obraně a přesnou dělovkou nad beton propálil Tihláře. Asistence: Jan Kolář.

48:15
    Zubrům se nabízí přesilová hra pět na čtyři. Miroslav Javín (POR) 2 minuty za podražení.

44:27
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za vysokou hůl.

41:37
    Kovařík prodloužil přihrávku Běhala na rozjetého Blinku, který ani na dvakrát nepřekonal Tihláře a spálil obrovskou šanci domácích.

39:42
    Poruba právě vstřelila branku!
    Poruba proměnuje svůj tlak v útočném pásmu vyrovnávací trefou. JAKUB VRÁNA byl důrazný na brankovišti a rychlou dorážkou dopravil kotouč do sítě. Bez asistence.

32:37
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za krosček.

31:54
    Sklenář si smlsnul lapačkou na střele z hokejky Krayzela. Další buly u branky domácích.

31:43
    Radomír Pala (PŘE) 2 minuty za zdržování hry.

31:37
    Tihlář výborně vykryl úhel při střele Radomíra Paly, a ještě si poradil s jeho dorážkou z otočky.

30:46
    Šťastný přihrál k levé tyči volnému Goišovi. Tihlář ležel s betony poskládanými na sobě a útočník Zubrů netrefil odkrytou část branky.

26:46
    Do slibné šance si nabruslil David Šťastný a jen těsně minul spodní část branky.

23:20
    Na opačné straně se snažil obhodit ostravského obránce rozjetý Málek, ale slibnou šanci nedotáhl do zdárného konce.

23:52
    Sklenář výborně dvakrát zasahuje proti střele i dorážce Hruzíka.

20:00
    Poruba si zahraje hned z kraje prostřední části další přesilovou hru. David Šťastný (PŘE) 2 minuty za podražení.

18:42
    Domácí se usadili v útočném pásmu, vytvořili si drtivý tlak a následně se dostávají do těsného vedení. LUBOMÍR KOVAŘÍK využil přihrávky od Jiřího Goiše a přesnou střelou do šibenice překonává Tihláře. Asistence: Jiří Goiš.

16:12
    Máme srovnáno! JIŘÍ GOIŠ oslavuje návrat do sestavy tím nejlepším možným způsobem. Parádní souhru po ose, Sedlák, Osina, Goiš zakončil přerovský útočník přesnou střelou do horní části branky. Asistence: Jiří Osina, Zdeněk Sedlák.

10:07
    Zubři jsou v plném počtu a budou hrát minutu a 24 vteřin přesilovou hru pěti proti třem. Za podražení je vyloučen David Zachar (POR)

9:31
    Jakub Vrána (POR) 2 minuty za sekání. Hráč hostí sekl po odpískání Sklenáře a okamžitě dostává dvouminutový trest a ještě dostal od přerovského obránce za vyučenou.

9:10
    Vojtek odjíždí zraněn na střídačku a do branky se staví Jiří Sklenář.

8:19
    Kotouč při střele Javína změnil na poslední chvíli směr a Vojtek konečkem betonu vytěsnil střelu hostujícího kapitána do bezpečí.

7:46
    Poruba bude mít jako první výhodu přesilové hry. Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 minuty sekání.

3:16
    Hosté zaskočili domácí defenzívu i brankáře Vojtka a ujímají se vedení! Sedlář našel na brankovišti volného LUKÁŠE VRÁNU, který lehčí střelou prostřelil Vojtka mezi betony. Asistence: Marek Sedlář.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 17. Goiš (Osina, Sedlák), 19. Kovařík (Goiš), 51. Haloda (Kolář), 58. Vlček (Brančík), 59. Sakrajda (Haloda) – 4. Vrána (Sedlář), 40. Vrána

HC ZUBR Přerov: Vojtek (10. Sklenář) – Pala, Osina, Janota, Vlček, Kudělka, Běhal, Haloda, Kundrátek – Goiš, Sedlák, Kovařík – Sakrajda, Brančík, Ditrich – D. Šťastný, Kolář, Blinka – Školoud, M. Kratochvíl, Málek.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Vajda, Šindelář, Hruzík, Peslar, Wolf, Slavík, Prokop, Javín, Graca – Sedlář, Krayzel, Kilnar – Zachar, Vrána, Pechanec – Pavlačka, Chaloupka, Vaněk – Buček.

Rozhodčí: Dědek, Slavka – Matěj, Vožda