Klášterec nO – Sokolov 1:7 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 1:4 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Vsetín – Prostějov 4:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 2:3 (kon.) | Vrchlabí – Žďár n/S 4:5 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
4:5 (3:2, 0:2, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Neděle 09.03.2014, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači (5400 míst) • Play-off 2. ligy, skupina Východ

Zásahy brankářů ve 3.třetině:
    Petr Hromada (VSE): 5
    Kevin Rozum (PRO): 19 (20:13:45)

Prostějov poprvé v sezoně dobyl vsetínský Lapač. Ve třetí třetině se domácí dočkali vyrovnání, když proměnili přesilovou hru. I nadále byl Vsetín aktivní, ovšem pak přišli dva poměrně zbytečné fauly vsetínských hráčů a Prostějov dvojnásobnou přesilovou hru využil. Závěrečnému náporu již odolal a připisuje si druhé vítězství v sérii.

60:00

59:25
    Vsetín získává útočné pásmo, Rozum znovu vyrazil puk do ochranné sítě.

59:04
    Oddechový čas pro hosty.

58:50
    Vsetín tlačí, branka Prostějova znovu posunuta a rozhodčí znovu čekal s přerušením hry.

57:47
    Teď ovšem nedokážu vysvětlit jednání rozhodčích, jeden z hlavních stál u posunuté branky Prostějova, hru však přerušil až v momentě, kdy byli Jestřábi v plném počtu.

57:21
    Vsetínští se nyní dostali do postavení mimo hru.

56:38
    Prostějov vyhazuje.

56:10
    Ševčík se nyní uvolnil do střelecké pozice, Rozum vyrazil.

55:44
    Možnost pro Vsetín, Malý nedovoleně zastavil Vaňka a odsedí dvě minuty za držení.

54:31

53:56
    Ševčík nyní sbíral cenné vteřinky a kotouč se teď drží mimo obranné pásmo domácích.

53:42
    Vsetín vyhazuje.

53:33
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov dlouze kombinoval v útočném pásmu, kotouč se dostal do mezikruží k LUKÁŠI DUBOVI, který měl spoustu času, aby přesně zamířil. Asistence: Michal Černý, Lukáš Luňák.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Vaněk (Ambruz), 9. Vaněk (Kajaba, L.), 16. Kajaba (Vaněk), 51. Mikšovský (Hryciow) – 5. Černý (Venkrbec), 7. Černý (Šebek, Jurík J.), 22. Kučera (Duba, Indra), 28. Černý (Švaříček, Duba), 54. Duba (Černý, Luňák)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Hurtík, L. Vrba, F. Vrba, Tichý, Žák, Hryciow, Farda, Báchor – Kajaba, Vaněk, Ambruz – Zúbek, Ševčík, Hruška – Mikšovský, Podešva, Vítek – Tesařík, Daněk, Kývala.
    LHK Jestřábi Prostějov: Rozum (Vydržel) – Švaříček, Knesl, Polák, Kolibár, Malý, Nedbálek, Jedlička – Stejskal, Antončík, Luňák, Kučera, Černý, Venkrbec, Duba, Šebek, Indra, Belay, Coufal, Jurík, Sršeň.

Rozhodčí: Fiala, Kubičík – Bojda, Mikler