Boston – Arizona 2:1 (kon.) | Columbus – San Jose 3:4 (0:1 po s.n.) | Carolina – Buffalo 4:2 (kon.)
Tampa – Florida 5:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 6:2 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 2:1 (kon.)
Dallas – Columbus 0:1 (pře.) | Los Angeles – Toronto 2:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
Buffalo Sabres
Pátek 14.03.2014, 00:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (02:42:56)

Andrej SEKERA (CAR) 0+1, 2 střely, čas na ledě 23:50

Je to tak, je konec, po nepříznivém průběhu, kdy hosté dvakrát vedli, se nakonec ze zaslouženého vítězství v poměru 4:2 radují domácí hokejisté, kteří si tak trochu přiživili naději na postupové osmé místo, na které je ale pořádná tlačenice!

60:00

59:59
    Carolina právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, necelou vteřinu před koncem se trefuje do prázdné branky NATHAN GERBE a Carolina tento těžký zápas zvládne! Asistence: Patrick Dwyer a Eric Staal.

58:09
    Puk končí na střídačce Buffala, rozhodčí přerušují hru.

57:46
    Skinner opět v souboji s českým gólmanem v brance Buffala, Neuvirth úspěšnější.

57:25

56:53
    Ward chytá střelu Ehrhoffa z levé strany.

56:34
    Velmi dobře odehraná přesilová hra, hosté bránící čtveřici nepouští vůbec k ničemu.

56:09
    Závar na brankovišti domácího týmu, naštěstí pro Hurikány, puk se ocitl v rohu.

55:43
    Stafford předkládá puk před branku, kde ale Harrison promáchl.

55:25
    Komerční přestávka.

55:25
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici půjde domácí hráč, je to Skinner, který fauluje Neuvirtha v brankovišti.

53:55
    A nyní je zase vše jinak, domácím tento výsledek bohatě stačí, hlavně neinkasovat.

53:43
    Bleskový obrat Caroliny, z pravé strany, z kruhu pro vhazování, překonává svého krajana v brance soupeře JIŘÍ TLUSTÝ. Asistence: Alexander Sjomin a Jordan Staal.

53:23
    Další icing Buffala, domácí srovnali skóre a oživili tak naděje na vítězství v tomto utkání, hosté se dostávají pod tlak.

52:25
    Puk míří přes všechny čáry, zakázané uvolnění Buffala, hra se stěhuje před Neuvirtha.

51:48
    Domácí využívají přesilovou hru, střelou z levé strany vyrovnává ALEXANDER SJOMIN. Asistence: Andrej Sekera a Jordan Staal.

51:16
    Harrison se pokoušel vydolovat puk zpoza Neuvirtha a dostat ho za brankovou čáru, marně.

50:55
    Ofsajd Hurricanes na útočné modré.

50:38
    Tallinder odpálil puk ze třetiny.

49:56
    Ehrhoff za podražení odchází na trestnou a dává tak domácím příležitost pokusit se vyrovnat.

49:25
    Tento stav pochopitelně představuje velké komplikace pro domácí tým, který bojuje o play-off.

48:43
    Sabres právě vstřelili branku!
    Obrana Hurikánů tam nechala zcela volného DREW STAFFORDA, který z levé strany doslova "zametl" puk, který se odrazil od brusle bránícího Sekery, do branky. Asistence: Cory Conacher.

48:16
    J. Staal s Tlustým zakombinovali před branou soupeře, ale Neuvirth si pravou tyčku pohlídal.

46:10
    Gerbe doslova dotlačil puk do útočného pásma, ale domácím chybí klid v kombinaci, je to hodně nervózní.

44:55
    Icing domácího týmu, vhazovat se bude před Wardem.

43:41
    Sekera se málem dostal ke střele z levé strany, ale dobrou práci tam odvedl bránící Hodgson.

42:39
    Hosté se zkouší udržet v útočném pásmu a trochu zatlačit svého soupeře, ale to se jim nedaří.

41:39

40:39
    Po střele Skinnera zasahuje Neuvirth, který raději přerušuje hru.

40:27
    Domácí mají v úvodu třetí třetiny výhodu přesilové hry.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 2:00 hodin.

Andrej SEKERA (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:10

Ve druhé třetině jsme branku nezaznamenali, což byla zásluha především výborně chytajících gólmanů, či spíše gólmana, a to Michala Neuvirtha, který několika fantastickými zákroky podržel svůj tým a znemožnil střelcům Caroliny skórovat. Domácí tak mají posledních dvacet minut na to, aby strhli vedení na svou stranu a vybojovali vítězství, které nutné potřebují k udržení alespoň nějaké šance na play-off.

40:00

39:39
    Ještě se bude vylučovat, na trestnou lavici zamíří Tyler Ennis za sekání a hosté se tak budou muset opět bránit.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:42

38:28
    Ale Ehrhoffovi se daří dostat puk z pásma.

38:19
    Sjomin zaváží puk do útočného pásma.

37:52
    A ani Nash nevyzrál na Neuvirtha v brance Buffala.

37:45
    Až nyní se hostům daří dostat puk ze třetiny.

37:30
    Hurikáni zůstávají v přesilovkovém rozestavení.

37:12
    Fantastický zákrok Neuvirtha, který vyráží střelu Harrisona z pravé strany.

37:05
    Domácí se drží v útočném pásmu.

36:42
    A vylučuje se, na trestnou lavici usedá za držení hostující Tallinder, domácí si zahrají přesilovou hru.

36:42
    Závar před Neuvirthem, rozhodčí přerušují hru.

35:45
    A po střele Skinnera si Neuvirth až sedl na zadek, důležité je, že má puk ve své lapačce.

35:29
    Gólová šance hostů, Ennis dostal přesný pas od Myerse, je sám před Wardem, kterého však bekhendem překonat nedokázal.

34:56
    Další komerční přestávka.

34:56

34:24
    E. Staal se dostal z pravé strany před Neuvirtha, ale nedokázal již lépe zakončit.

32:15
    Domácí v útočném pásmu, střelu Komisareka vyráží Neuvirth.

31:50
    Murphy s pukem za vlastní brankou, přenechává na Sekeru.

31:04

30:42
    A domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

30:31
    Hodgson netrefuje z levé strany branku Hurricanes.

30:00
    Jsme přesně v polovině utkání, stav nerozhodný, stejně tak i předváděná hra.

29:35
    Hosté se vrhli na dorážku odraženého puku od Warda, ale domácí obrana nakonec vše zvládla.

29:27
    Vhazování po pravici Warda.

28:50
    Neuvirth předvádí zatím skvělé zákroky a drží svůj tým "nad vodou".

27:57
    Zakázané uvolnění Buffala, vhazování před Neuvirthem.

26:38

26:38
    Skinner to zkouší z pravé strany, neúspěšně.

26:18
    Domácí nahazují puk za branku Buffala, Neuvirth se zapojil do rozehrávky.

25:25
    Tentokrát se již píská icing Buffala, hra se stěhuje opět před Neuvirtha.

25:13

25:09
    Jordan Staal pálí z pravé strany, ale překvapit Neuvirtha se mu nepodařilo, hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Sabres.

25:02
    Posledních deset vteřin z přesilové hry Caroliny.

24:45
    D'Agostini v úniku při vlastním oslabení, ale Sekera ho nepustil do zakončení.

24:06
    Po souboji ve třetině Buffala u mantinelu rozhodčí přerušují hru a nařizují vhazování po levici Neuvirtha.

23:57
    Hosté se zatím úspěšně brání.

23:11
    Vylučuje se, hosté špatně střídali a hráli v šesti, domácí si zahrají přesilovou hru.

23:11
    A stejně tak byl Neuvirth úspěšný i proti střele Lokťjonova, skvělé střídání čtvrté pětky Hurricanes!

22:56
    A právě Radek Dvořák se dostává do velké šance, je sám na pravé straně, ale jeho krajan v brance Buffala ho vychytal!

22:38
    Domácí nahazují puk do útočného pásma a střídají, na led naskakuje čtvrtá formace s Radkem Dvořákem.

21:46
    Vhazování po pravici Neuvirtha.

21:34
    Ehrhoff dnes nepůsobí zrovna jistým dojmem v defenzivě Buffala.

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 1:02 hodin.

Andrej SEKERA (CAR) 0+0, 0střel, čas na ledě 8:14

V první třetině padly dva góly, po jednom do každé branky. Hosty dostal do vedení úspěšně provedeným trestným střílením Ennis, ale domácí si dlouho na vyrovnávací gól čekat nemuseli. Ve čtrnácté minutě totiž vyrovnal Skinner. Oba týmy si dokázaly vytvořit šance, což platí především pro domácí tým, ovšem skóre zápasu se již neměnilo a do kabin tak oba týmy odchází za stavu 1:1.

20:00

19:42

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:48
    Domácí to musí opět zkoušet, ale je to ofsajd na útočné modré.

18:16
    Puk míří ze třetiny Caroliny přes všechny čáry.

18:00
    Neuvirth skvělý proti střele Skinnera, jenž pálí z levé strany a měl před sebou odkrytou část branky!

17:42
    Vyloučeným hráčem je Cory Conacher, který držel Andreje Sekeru. Domácí si zahrají přesilovou hru.

17:42
    Bude se opět vylučovat, ještě předtím ale komerční přestávka.

15:53
    Hosté s pukem ve středním pásmu, cesta do třetiny soupeře je ale zatím hodně složitá.

14:46
    Icing se ale píská domácímu týmu, vhazování po levici Warda.

14:39
    Neuvirth dlouhým pasem vybízí Webera, ale ten nezachytil přihrávku.

14:03
    Souboj o puk ve středním pásmu, hosté úspěšnější.

13:20
    JEFF SKINNER se dokázal po vhazování po levici Neuvirtha zbavit bránícího Ehrhoffa a z pravého rohu se dostal do zakončení, z ostrého úhlu překonává českého gólmana v brance Sabres a domácí vyrovnávají na 1:1. Asistence: Ryan Murphy a Elias Lindholm.

13:13
    Vhazování po levici Neuvirtha.

12:46
    Následuje komerční přestávka.

12:46
    Po střele Webera zasahuje Ward, který přerušuje hru.

12:29
    Sabres však zůstávají v útočném pásmu.

12:15
    Hodgson nahazuje puk před branku Hurricanes, Ward odpaluje do rohu.

11:20
    Hosté se nikam neženou, nechávají hrát soupeře, ale podnikají nebezpečné rychlé brejky.

10:22
    Jako by skoro bez zájmu jel tento nájezd TYLER ENNIS a stejně to vypadalo i při samotné střele, kterou však dokázal překonat Warda a Buffalo se tak ujímá vedení. Bez asistence.

10:22
    Tlustý tam musel faulovat Ennise, který se dostal za obranu a rozhodčí nařídil trestné střílení!

10:22
    Bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Buffala.

09:49
    Puk míří ze třetiny Buffala, dostává se až k Wardovi, který rozehrává.

09:39

09:04
    A nakonec český gólman ve službách Buffala přerušuje raději hru.

08:48
    Neuvirth skvělý proti dvěma střelám domácích.

07:58
    Domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

07:43
    McBain nahazuje na branku Hurricanes.

07:05
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

06:38

06:38
    Před Folignem zasahuje Ward, který přerušuje hru.

06:25
    Lokťjonov bojuje o puk za vlastní brankou.

06:04
    Neuvirth vyráží střelu Sjomina z mezikruží.

05:49

05:35
    Carolina dostává puk ze třetiny.

05:18
    Hosté v přesilovkovém rozestavení.

04:45
    Deslauriers sice zavezl puk do útočného pásma, vzápětí se ale domácí znovu osvobozují.

04:35
    Gerbe vyhazuje puk ze třetiny.

03:48
    Na trestnou lavici putuje domácí Alexander Sjomin za hákování, přesilovou hru si zahrají hosté.

03:43
    Bude se vylučovat.

03:22
    Vhazování ve středním pásmu.

03:05
    Ward chytá nahozený puk a přerušuje raději hru.

00:55
    Nahozený puk do třetiny Sabres, hosté však dostávají puk ze třetiny.

00:20
    Domácí v první útočné akci, střela Tlustého z pravé strany zablokována.

00:01

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Sekera, Murphy, Hainsey, Bellemore, Harrison, Komisarek – Skinner, E. Staal, Lindholm – Tlustý, J. Staal, Sjomin – Gerbe, Nash, Dwyer – Bowman, Lokťjonov, Dvořák

Buffalo Sabres: Neuvirth (Enroth) – Myers, Weber, Ehrhoff, Sulzer, McBain, Tallinder – Conacher, Ennis, Stafford – Foligno, Hodgson, D'Agostini – Deslauriers, Flynn, Leino – Scott, Konopka, Ellis

Rozhodčí: Furlatt, St. Laurent – Nowak, Sericolo.

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Carolina Hurricanes přivítá na svém ledě Buffalo Sabres.

CAROLINA HURRICANES

Hurikáni vyhráli jen tři z posledních deseti zápasů a byť stále bojují o postupovou osmičku, reálně se jim osmé místo vzdálilo zřejmě natolik, že jsou již ze hry, zvlášť, přičteme-li k tomu špatnou aktuální formu.

BUFFALO SABRES
    Buffalo již o play-off dávno nebojuje, aktuálně je stále nejhorším týmem celé ligy. Byť po olympijské přestávce nastalo u Sabres zlepšení a Buffalo si připsalo několik velmi dobrých výsledků!

Češi na ledě
    Za Carolinu hrají v této sezóně útočníci Jiří TLUSTÝ a Radek DVOŘÁK.

V sestavě Buffala uvidíme v akci gólmana Michala NUEVIRTHA.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:10.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Skinner (Murphy, Lindholm), 52. Sjomin (Sekera, J. Staal), 54. Tlustý (Sjomin, Staal), 60. Gerbe (Dwyer, Staal) – 11. Ennis (TS), 49. Stafford (Conacher)

Rozhodčí: Furlatt, St. Laurent – Nowak, Sericolo

Diváci: 13 654