Boston – Arizona 2:1 (kon.) | Columbus – San Jose 3:4 (0:1 po s.n.) | Carolina – Buffalo 4:2 (kon.)
Tampa – Florida 5:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 6:2 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 2:1 (kon.)
Dallas – Columbus 0:1 (pře.) | Los Angeles – Toronto 2:3 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Toronto Maple Leafs
Pátek 14.03.2014, 03:50 • Stertaples Center, Los Angeles • NHL

43:29
    Tyler Bozak (TOR) oslabuje svůj tým na dvě minuty, od rozhodčího dostává trest za hákování. Los Angeles má ideální příležitost uniknout do vedení.

37:41
    Minimálně jedno vyloučení ještě uvidíme ve druhé třetině. A pramení z toho přesilovka pro Kings. Paul Ranger (TOR) dostává dvě minuty trestu za podražení soupeře.

31:57
    Králové budou moci navázat na svůj výkon z první třetiny, protože na neoblíbené místo hokejistů odjíždí David Clarkson (TOR). Inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a jeho tým čeká oslabení.

17:42
    Hned vzápětí je tu další vyloučení, tentokrát ale pro domácí mužstvo. Dvě minuty míří odsedět Jake Muzzin (LAK) za hákování.

15:38
    Přesilovou hru maí možnost využít dnes poprvé také muži Los Angeles. Na dvě minuty za nedovolené bránění odjíždí na trestnou lavici Tim Gleason (TOR).

12:17
    Toronto Maple Leafs budou hrát už druhou přesilovou hru, protože dvě minuty za podražení dostává od hlavního rozhodčího Alec Martinez (LAK).

05:23
    Maple Leafs ovšem mohou otupit tlak soupeře, mají totiž k dispozici přesilovou hru. Marián Gáborík (LAK) míří za katr odsedět dvě minuty kvůli podražení.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 2. Gáborík (Doughty, Williams), 17. Kopitar (Doughty, Gáborík) – 19. Phaneuf (Kadri, Rielly), 24. Gunnarsson (Franson, Kadri), 46. Raymond (Riemsdyk)

Los Angeles Kings: Quick – Doughty, Muzzin, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Williams, Kopitar, Gáborík – Carter, Richards, Toffoli – Brown, Stoll, King – Nolan, Lewis, Clifford
    Toronto Maple Leafs: Bernier (21. Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Franson, Gardiner, Rielly, Gleason – Kessel, Bozak, Riemsdyk – Clarkson, Kadri, Lupul – Bodie, Kulemin, Raymond – Orr, McClement, Ranger

Rozhodčí: Steve Kozari, Justin St. Pierre – Jay Sharrers, Don Henderson

Diváci: 18 319