Tomsk – Perm 0:0 (kon.) | CSKA Moskva – Ural 1:0 (kon.) | Groznyj – Rostov 3:0 (kon.)
Zenit – FK Krasnodar 4:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
3:0 (2:0)
FK Rostov
Sobota 12.04.2014, 15:00 • Stadion im. Akhmat-Khaji Kadyrova • Ruská Premier Liga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:54:11)

Je to tak, hlavní sudí Karasev právě ukončil tento zápas. Lépe do utkání vstoupili domácí, kteří šli zásluhou dobře kopnuté penalty Maurícia do vedení. Poté byl vyloučen hostující Kanga, i když bych řekl, že jeho "zákrok" byl maximálně na žlutou kartu. Domácí přidali zásluhou Aíltona druhou branku. V závěru první půle byl vyloučen i domácí Ucijev. Druhý poločas už se jen spíše dohrával, hosté už ani neměli sílu na nějaký zvrat a tak v 78. minutě přidal třetí branku z další penalty Aílton. Rostov však také mohl skórovat, jenže to by musel v 87. minutě proměnit hostující Dzjuba pokutový kop. Jenže se tak nestalo a utkání končí výsledkem 3:0. Nesmírně důležité tři body pro Groznyj!

90+3
    Hosté už také nikam nespěchají a nyní oba celky vyčkávají na konečný hvizd, který přijde každou chvílí.

90+2
    Poslední střídání na domácí straně, Semenova nahrazuje Kanu.

90+1
    Ten rozehraný opět na krátko, následně Groznyj o míč přichází.

90
    Čtvrtý rohový kop pro fotbalisty domácího celku.

89
    Bastos zajel hodně ostře do Ivanova a vidí zaslouženou žlutou kartu.

88
    Domácí podruhé střídají, Rybuse nahrazuje Kadyrov.

87
    Míč si vzal na starost Dzjuba, který se rozhodl poslat míč doprostřed brány! Brankář Hodzjur však nohama chytá!

86
    Třetí penalta v tomto zápase, tentokráte pro hostující celek!

85
    Aílton byl znovu hodně blízko hattricku! Tentokráte jeho pokus, který směřoval na vzdálenější tyč, kryje brankář Amelčenko.

84
    Rostov se dostával do zajímavého přečíslení, nakonec ale vybojoval "pouze" rohový kop.

83
    Těrek mohl přidat další branku! Jen kousek za pokutovým územím k technické ráně napřáhl Aílton, který útočil na hattrick. Jeho pokus však zblokován!

81
    Pírizovi odpískán útočný faul, útočník Těreku se ale usmívá.

80
    Nepřesnosti na obou stranách, u míče domácí, kteří kombinují na vlastní polovině.

79
    Hosté se ihned vydali dopředu, jejich útočné snažení však zastavuje ofsajd.

78
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    AÍLTON si asi hodně věřil, podle toho totiž vypadal i jeho pokutový kop. Parádně kopnutá penalta do horního rohu hostující brány znamená už tříbrankové vedení pro domácí!

77
    Djakov totiž v pokutovém území fauloval Aíltona a sám faulovaný už si staví míč.