Crystal Palace – Aston Villa 1:0 (kon.) | Fulham – Norwich 1:0 (kon.) | Southampton – Cardiff 0:1 (kon.)
Stoke – Newcastle 1:0 (kon.) | Sunderland – Everton 0:1 (kon.) | West Brom – Tottenham 3:3 (kon.)
West Bromwich Albion
3:3 (3:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 12.04.2014, 16:07 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

To je z tohoto velice zajímavého utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:09:08)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:10.
    Rohy: 2:2. Fauly: 11:8.

Utkání sledovalo 25 398 diváků.

Zápas je u konce a ze zpočátku jednoznačné záležitosti se vyvrbila remíza 3:3. Tottenham vstoupil do druhého poločasu s vědomím, že musí přidat v útoku a byť se mu dlouho nedařilo, přinesla snaha sladké ovoce v podobě jednoho bodu. V 70. minutě se trefil hlavou Kane a v nastaveném čase, kdy tlak hostů vrcholil, se tvrdou ranou trefil Eriksen. Divácky velmi atraktivní zápas tak končí plichtou, která je ztrátou pro oba týmy.

90+6
    Míč je u Llorise, ten zahajuje zřejmě poslední útok utkání.

90+5
    A hosté se opět ženou do útoku, do vápna WBA létá jeden centr za druhým.

90+4
    Gólman Ben Foster dostal žlutou kartu.

90+4
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! Po velkém tlaku přišel Lennonův centr, který Dawson nechtěně přiklepl k volnému CHRISTIANU ERIKSENOVI, ten udělal krok na střed a nekompromisní bombou vymetl šibenici.

90+3
    Mulumbu dokázal odkopnout míč tak šikovně, že našel Amalfitana, ten ušetřil několik vteřin.

90+1
    Sigurdsson zůstává na trávníku, domácí zakopávají míč do zámezí. Zranění však nebude příliš vážné, Sigurdsson je již opět na nohou.

90
    Bude se nastavovat šest minut!

90
    Christian Eriksen fauloval Dorranse a za svůj zákrok dostal žlutou kartu.

90
    Townsend chtěl přihrát do druhé vlny, nabíhající do vápna, domácím se podařilo odkopnout.

89
    Eriksenův centr přeletěl všechno a všechny a skončil v autu. Domácí vhazují.

87
    Je tu koncovka utkání, hosté se snaží něco vymyslet, jenže vždy končí před pokutovým územím.

85
    Poslední střídání hostů, odešel Danny Rose, na poslední minuty vyběhl na trávník Andros Townsend.

85
    Kaboulovi se málem nevyplatila klička doleva, tu mu totiž málem vypíchl Berahino. Naštěstí pro hosty skončil míč v zámezí.

84
    Liam Ridgewell se dopustil faulu na útočné polovině a obdržel za to žlutou kartu.

Aleš Pur

Branky: 1. Vydra (Amalfitano), 4. Brunt, 31. Sessègnon – 34. Olsson (vla.), 70. Kane (Lennon), 90+4. Eriksen

Karty:   62. Dorrans (WBA), 64. Reid (WBA), 84. Ridgewell (WBA), 90+4. Foster (WBA) – 55. Rose (TOT), 90. Eriksen (TOT)

Neproměněná penalta: 16. Adebayor (TOT), brankář Foster zneškodnil

West Bromwich Albion: Foster – Reid, McAuley, Olsson (78. Dawson), Ridgewell – Amalfitano, Mulumbu, Sessègnon (58. Yacob), Brunt (C), Dorrans – Vydra (72. Berahino).
    Náhradníci: Myhill – Dawson, Jones, Yacob, Anichebe, Berahino, Bifouma.

Tottenham Hotspur: Lloris – Naughton, Kaboul (C), Chiricheş (46. Fryers), Rose (85. Townsend) – Lennon, Paulinho, Chadli (78. Sigurdsson), Eriksen – Kane, Adebayor.
    Náhradníci: Friedel – Fryers, Veljković, Townsend, Sigurdsson, Bentaleb, Winks.

Rozhodčí: Neil Swarbrick – Lee Betts, Andrew Halliday

Diváci: 25 398