Nacional – Marítimo 2:0 (kon.) | Belenenses – Guimarães 3:1 (kon.) | Rio Ave – Olhanense 1:2 (kon.)
Sporting – Gil Vicente 2:0 (kon.)
CF OS Belenenses
3:1 (0:1)
Vitória SC Guimarães
Sobota 12.04.2014, 19:00 • Estádio do Restelo • Portugalská Primeira Liga

To je z tohoto zápasu vše, těším se u dalších utkání portugalské ligy. (21:02:06)

Belenenses si připisuje tři body v boji o záchranu. Trenér domácích poslal v pravý čas na hřiště Fredyho, který proměnil penaltu a v závěru dokázal zpečetit výhru. Vyrovnávací gól vsítil v 52. minutě Deyverson, který byl v závěru vyloučen. Hostující Guimarães sice dokázalo dát první gól, ovšem vyloučení v prvním poločase se na hostech podepsalo a druhý poločas nezvládli.

90+4

90+4
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Výhra domácích je zpečetěna! FREDY se dostal k míči ve velkém vápně, a chvíli to vypadalo, že mu střela nesedla. Domácí záložník však dokázal chytře obkopnout bránící stopery a poslal míč do protipohybu Douglase.

90+4
    Tak se zřejmě nakonec nic neděje a Jones je opět na nohou.

90+3
    Domácí gólman Jones je zřejmě zraněný a čeká na příchod lékařů.

90+2
    Standartku hostů zahrával Barrientos, který trefil boční síťku!

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    A žlutou kartu ještě vidí Moreno.

88
    Na konci zápasu jdou i domácí do deseti! Deyverson fauloval ve výskoku, kdy přímo nakopl protihráče do obličeje a vidí červenou kartu.

87
    Standartní situace hostů, po rozehrávce Rodriguese šel míč Jonesovi přímo do náruče, ale vypadl mu přímo k několika hráčům Guimarães ve vápně! Situaci zachránil Meira, který odkopl balon mimo dosah hostů.

85
    A žluté varování dostává i Alex.

84
    Žluté karty se ke konci začínají množit, dalším viníkem je Josué.

83
    A domácí také využívají posledního střídání, místo Rosy naskočí Danielsson.

82
    Poslední střídání hostů, Addyho nahradí Maazou.

82
    Rodrigues fauloval unikajícího Fredyho a vidí žlutou kartu.

81
    Domácí publikum se konečně dočkalo vedení svého týmu a už slaví, zbývá však ještě deset minut.

79
    Belenenses dokonávají obrat, když FREDY proměnil nařízenou penaltu, a domácí tak jdou do vedení!