Bohem. Pr. – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 2:0 (kon.) | Vltavín – Karviná 0:1 (kon.)
Pardubice – Táborsko 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Vlašim – Zlín 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Sobota 12.04.2014, 16:30 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Nekonečné čekání na gól Frýdku-Místku pokračuje, už šestý jarní zápas vyšli Valcíři naprázdno. I když byli domácí aktivnějším týmem, gól dát nedokázali. Varnsdorf si přijel do Slezska pro bod, který si veze domů. (18:22:52)

90+1
    Tak teď byl Frýdek blízko protrhnutí série bez vstřeleného gólu! Po několika hlavičkách v pokutovém území se k zakončení dostal Talián, jeho pokus ale Porcal vyrazil na roh.

90
    Marná snaha domácích pokračuje, hosté se evidentně spokojí s bodem.

87
    Poslední střídání v domácím týmů, hřiště opustil Zapalač a nahradil jej Žídek.

85
    Dvojité střídání v hostujícím týmu, hřiště opouštějí Schubert a Jurča a nahrazují je Volf a Breite.

82
    Kovařík se snažil prosadit na pravé straně, obrana hostů ale včas odvrátila na roh.

82
    Dnešní utkání sleduje 2572 diváků.

79
    Taliánův centr Porcal sebral ze vzduchu.

74
    Hra se odehrává především ve středu hřiště, dlouho čekáme na větší ohrožení branky domácích či hostů. Valcíři se stále trápí v koncovce a blíží se už šestý zápas bez vstřeleného gólů.

73
    Druhé střídání v domácím týmu, hřiště opustil Staško a nahradil jej Kovařík.

62
    Další žlutou kartu hostů dostává Jakobovský.

59
    Mozol se uvolnil do středu hřiště a vystřelil, jeho pokus šel těsně nad bránu hostů.

58
    První střídání v domácím týmu, hřiště opouští Kmoníček a nahrazuje jej Soukup.

52
    Mozolův pokus obrana hostů zablokovala a další pokus Talián nebyl tolik důrazný, aby si s tím Porcal neporadil.

47
    Varnsdorf se na začátku druhé půle dostával do dobré šance, Kotiš ale nedokázal dobře zpracovat míč.

46

V prvním poločase jsme branku neviděli. Aktivnější byli domácí, kteří si vytvořili několik slibných šancí, žádnou ale nedokázali proměnit. Na šanci Varnsdorfu jsme v první půli čekali marně.

45

Ondřej Mazur

Branky:

Karty:   40. Cana (VDF), 42. Tvaroha (VDF), 62. Jakobovský (VDF)

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Uvíra, Literák, Cigánek – Zapalač, Palko, Mozol, Talián – Kmoníček, Staško
    Náhradníci: Hlaváč – Coufal, Žídek, Korneta, Schroner, Soukup, Kovařík

FK Varnsdorf: Porcal – Zieris, Kotiš, Cana, Kouřil, Jakobovský, Mikinič, Jurča, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert
    Náhradníci: Fendrich – Breite, Filip, Martan, Mach, Volf, Halbich

Rozhodčí: Julínek – Hájek, Machálek