Waregem – Club Brugge 2:1 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 2:1 (kon.) | Oostende – Lierse 2:0 (kon.)
Cercle Brugge – Charleroi 2:4 (kon.) | Kortrijk – Mechelen 4:1 (kon.) | Leuven – Mons 2:0 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
2:0 (1:0)
RAEC Mons
Sobota 12.04.2014, 20:00 • Stade Den Dreef • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:00:11)

A ten přichází! Domácí do utkání vstoupili lépe. Zajímavé věci se však začaly dít až ke konci prvního poločasu. Ve 39. minutě byl naprosto zbytečně vyloučen Le Postollec, který během chvíle viděl hned dvě žluté karty. Následně na to šli domácí do vedení, výsledkem 1:0 také skončil první poločas. Ve druhé půli už to měli hosté hodně těžké, branku nevstřelili a tak v 77. minutě výhru Leuvenu z pokutového kopu pojisti Sawaneh, domácí tak vítězí 2:0 a v minitabulce mají už 10 bodů, hosté pouze jeden!

90+2
    Nedorozumění na obou stranách, teď už se jen vyčkává na závěrečný hvizd.

90+1
    Nepřesný pokus z kopačky hostujícího Munungy.

90
    Zápas už se především jen dohrává, o vítězi už je rozhodnuto.

89
    Hosté už působí hodně nervózním dojmem, žlutou kartou potrestán Mununga.

88
    Mons už ani nemá síly na to, aby v dnešním zápase minimálně srovnal.

86
    Rohový kop domácím nevyšel, u míče ale zůstávají i nadále.

85
    Teď se vydali dopředu a hned z toho bylo nebezpečí pro Sausezze! Hostující brankář vyráží střelu Crouxe na roh!

84
    Domácí už nikam nespěchají, kombinují na vlastní polovině.

83
    K míči se postavil klasický exekutor těchto situací Angeli, který o centimetry míjí bránu Baillyho!

82
    Poslední šance Monsu na nějaký zvrat v zápase, přímý kop z hodně nadějné pozice!

80
    Poslední střídání na domácí straně, Van Eena nahrazuje Croux.

78
    Tak teď už to budou mít hosté velmi složité, troufám si říci, že je rozhodnuto.

77
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Míč si vzal na starost SAWANEH IBOU a ten se nemýlil, domácí tak vedou o dvě branky!

76
    Cerigioni stažen v pokutovém území za dres. Hlavní sudí po konzultaci s čárovým nařizuje pokutový kop!