Lokeren – Club Bruggy 1:3 (kon.) | Lierse – Waasland-Beveren 4:2 (kon.) | Oostende – Gent 1:1 (kon.)
Cercle Bruggy – Kortrijk 0:4 (kon.) | Charleroi – Mechelen 3:0 (kon.)
Lierse SK
4:2 (1:2)
Waasland-Beveren
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

90
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Domácí ještě v samém závěru přidávají čtvrtou branku! Mezi tři tyče neomylně zamířil sřídající brazilec WAMBERTO a o vítězi utkání je tak definitivně rozhodnuto.

82
    Domácí završují svůj obrat a tři minuty po vyrovnávacím gólu jdou do vedení! A co víc – MBAYE DIAGNE je střelcem třetí branky a v dnešním zápase tak zaznamenává hattrick! Skvělé vystoupení senegalského fotbalisty!

79
    Tentokrát už domácí udeřili! Po rohovém kopu se prosazuje MBAYE DIAGNE a svým druhým gólem v zápase vyrovnává stav utkání na 2:2.

17
    Domácím se zvýšená aktivita vyplatila! MBAYE DIAGNE se dostal k míči a jeho zakončení skončilo až v síti Steppeho brány.

6
    Waasland právě vstřelil branku!
    Studená sprcha pro domácí! Druhá střela zápasu znamená dvougólové vedení Waaslandu. Úspěšným střelcem je opět RENAUD EMOND, který se již v šesté minutě stává hvězdou utkání.

3
    Hosté vstupují do utkání opravdu bleskově! Hned první střelou zápasu se prosazuje RENAUD EMOND, který hlavou posílá Waasland do vedení.