Marseille – Montpellier 0:2 (kon.) | Saint-Étienne – Remeš 3:1 (kon.) | Bordeaux – Monaco 4:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:1 (0:1)
Stade de Reims
Neděle 17.08.2014, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

83
    Brison velmi nebezpečně zajel skluzem do soupeře a zcela zaslouženě za to vidí žlutý prohřešek.

65
    Hlavní arbitr vytahuje další žlutý prohřešek. Ten si tentokrát vysloužil Bayal Sall.

59
    Přichází druhá žlutá karta v zápase. Tu dostává hostující Bourillon po ostrém faulu na domácího útočníka.

35
    Za předchozí situaci spatřil Devaux zcela zaslouženě žlutou kartu.

Martin Doležal

Branky: 60. Gradel, 71. Monnet-Paquet (Erdinç), 81. Erdinç (Hamouma) – 27. Perrin (vla.)

Karty:   65. Bayal Sall (SET), 83. Brison (SET) – 35. Devaux (REI), 59. Bourillon (REI)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Perrin (C), Bayal Sall, Clément – Corgnet (75. Cohade), Lemoine, Tabanou, Gradel (69. Hamouma) – Erdinç (88. van Wolfswinkel), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Pogba, Cohade, Hamouma, Diomande, van Wolfswinkel.

Stade de Reims: Agassa – Fofana, Signorino (80. Atar), Bourillon (62. Ca), Tacalfred (C) – Mandi, Devaux, Oniangué, Charbonnier – Rigonato (86. Albaek), Moukandjo.
    Náhradníci: Placide – Glombard, Albaek, Ca, Mfulu, Atar.