Marseille – Montpellier 0:2 (kon.) | Saint-Étienne – Remeš 3:1 (kon.) | Bordeaux – Monaco 4:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:1 (0:1)
Stade de Reims
Neděle 17.08.2014, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

88
    Chvíli na to mění hráče i domácí celek. Zahraje si van Wolfswinkel, jenž výmění odcházejícího Erdinga.

86
    Další střídání. Ze hřiště je stažen Diego, kterého nahradí v závěru utkání Albaek.

80
    Signorino má pro dnešek odpracováno. V závěrečných minutách si místo něj zahraje Atar.

75
    Je tu další střídání. To tentokrát obstará Corgnet, který odehrál dobré utkání. Místo něj nastoupí Cohade.

69
    Je tu další výměna. Tentokrát odchází autor vyrovnávací branky Gradel, který své místo přenechá pro Hamoumu.

62
    Přichází první střídání. Hřiště po hodině hry opouští Bourillon, který své místo přenechá pro Caa

Martin Doležal

Branky: 60. Gradel, 71. Monnet-Paquet (Erdinç), 81. Erdinç (Hamouma) – 27. Perrin (vla.)

Karty:   65. Bayal Sall (SET), 83. Brison (SET) – 35. Devaux (REI), 59. Bourillon (REI)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Perrin (C), Bayal Sall, Clément – Corgnet (75. Cohade), Lemoine, Tabanou, Gradel (69. Hamouma) – Erdinç (88. van Wolfswinkel), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Pogba, Cohade, Hamouma, Diomande, van Wolfswinkel.

Stade de Reims: Agassa – Fofana, Signorino (80. Atar), Bourillon (62. Ca), Tacalfred (C) – Mandi, Devaux, Oniangué, Charbonnier – Rigonato (86. Albaek), Moukandjo.
    Náhradníci: Placide – Glombard, Albaek, Ca, Mfulu, Atar.