Omsk – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Toljatti 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Atlant 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 2:1 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.)
Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | Minsk – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhřeb – Chabarovsk 2:5 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
5:4 (0:1, 2:3, 2:0 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 02.11.2014, 13:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

38:07
    Hosté mohou ještě do konce druhé třetiny alespoň snížit stav utkání. Dvě minuty za sekání obdržel Alexander Rybakov.

32:22
    Přesilová hra pro domácí tým. Alexej Simakov dostal trest 2+10 minut za hákování. Po reklamní přestávce tak na Jekatěrinburg zřejmě čekají horké chvilky.

24:39
    Za Kovářovou brankou vznikla potyčka, za níž rozhodčí vyloučil po jednom hráči na každé straně, z Magnitogorsku bude pykat Tim Brent, z Jekatěrinburgu zase Filipp Metljuk.

14:07
    Nyní dostali domácí možnost první přesilové hře, rozhodčí poslal na trestnou lavici na dvě minuty za podražení Sergeje Jemelina.

05:59
    A budou to naopak domácí, které jako první rozhodčí v dnešním zápase vyloučí. Konkrétně Oskara Osalu za vražení na hrazení.

Martin Doležal

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 21. Zaripov (Kovář), 24. Birjukov (Kovář, Platonov), 41. Kovář (Zaripov, Birjukov), 58. Zaripov (Antipin, Platonov), 63. Pare (Lee) – 9. Michnov (Kozlov), 27. Michnov (Golyšev, Žuravljov), 35. Golyšev (Lewandowski, Michnov), 38. Lazarev (Golyšev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Birjukov, Antipin, Chabarov, Lee, Malenkich, Batyršin, Těreščenko – Zaripov, Kovář- Platonov – Kaletnik, Brent, Osala – Kosov, Jakuceňja, Kameněv – Paré, Timkin, Grigorenko, Junkov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Metljuk, Jegin, Antonov, Trjamkin, Postnikov, Žuravljov – Simakov, Lazarev, Brulé – Rybakov, Bumagin, Petružálek – Lewandowski, Kozlov, Michnov – Komarov, Golyšev, Jemelin

Rozhodčí: Bulanov, Safiullov – Strelcov, Tarasov