New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Calgary Flames
Sobota 28.02.2015, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

39:30
    Višňovský inkasuje dvě minuty za hákování. V závěru druhé periody se tak hostům naskytla výhoda přesilové hry.

28:31
    Strome a Brodie putují na trestnou lavici. Domácí hráč inkasuje dvě minuty za nesportovní chování a Brodie zrovna tak. Uvidíme hru 4 na 4.

22:27
    Engelland dvě minuty za nedovolené bránění. Početní výhoda pro Islanders.

17:03
    Gaudreau dostává dvě minuty za hákování a putuje na trestnou lavici.

10:05
    Monahan putuje na trestnou lavici za podražení a je tu přesilová hra pro Islanders.

06:18
    Po návratu Tavarese z trestné lavice znovu hrozí před hostující brankou domácí borci. Rämö je ale pozorný a další jejich střelu chytá.

03:46
    John Tavares dostává dvě minuty za sekání.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 12. Strome (Tavares, Hamonic), 60. Clutterbuck (Kuljomin, Hickey) – 60. Jooris (Colborne, Russell)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Hickey, Višňovský – Bailey, Tavares, Lee – Strome, Nielsen, Grabner – Clutterbuck, Nelson, Kuljomin – McDonald, Dalhuisen, Martin
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Potter, Diaz – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jones, Backlund, Bouma – Jooris, Colborne, Glencross – Bollig, Granlund, Ferland

Rozhodčí: Justin St. Pierre, Steve Kozari – Greg Devorski, Tim Nowak

Diváci: 16170