New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
New York Islanders
3:5 (1:1, 1:4, 1:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 28.02.2015, 23:10 • Nassau Coliseum, New York • NHL

55:55
    Sjomin obral o kotouč Anderse Leeho, který dostává 2 minuty za hákování, nicméně trest obdržel i Sjomin a to konkrétně za nafilmovaný pád.

50:05
    2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Carolina může opět odskočit na rozdíl tří branek.
    John TAVARES - 3:5

49:35
    Islanders právě vstřelili branku!
    Tak se domácí přece jen dočkali snížení! Kotouč se dostal na modrou k Leddymu, který vyslal projektil na Warda, ten usměrnil na svého kapitána Johnny Boychuk a JOHN TAVARES vykřesal pro Islanders naději. Asistence: Nick Leddy, Johnny Boychuk

42:42
    Za vysokou hůl míří na trestnou lavici Mouillierat. Na trestné stráví hned 4 minuty.
    Michael JORDÁN - 2:5

39:53
    Carolina právě vstřelila branku!
    A hosté domácím přibalují ještě jeden gól, aby v kabině měli o čem přemýšlet! Jordan Staal se dostal k puku u levé tyčky a poslal ho k MICHAELU JORDÁNOVI, který kotouč "hezky česky" poslal za Johnsona! Asistence: Jordan Staal, Jeff Skinner

38:24
    Na trestnou putuje Ryna Strome. 2 minuty za vysokou hůl.
    Brad MALONE - 2:4

37:46
    Po několika šancích Islanders paradoxně udeřili hosté! Andrej Nestrašil vypálil a kotouč prošel mezi betony Johnsona, kde jej poslal za brankovou čáru BRAD MALONE! Asistence: Andrej Nestrašil, John-Michael Liles
    Nikolaj KULJOMIN - 2:3

35:41
    Clutterback vyslal na zteč NIKOLAJE KULJOMINA, který s pukem zajel až k Wardovi a s parádní efektivitou zakončil! Asistence: Cal Clutterback, Travis Hamonic
    Jay MCCLEMENT - 1:3

28:10
    V souboji o nahozený puk byl úspěšnější Gerbe a poslal puk směrem k Andreji Nestrašilovi, který ještě vylepšil pozici pro JAYE MCCLEMENTA, který se opět nemýlil!
    Asistence: Andrej Nestrašil, Nathan Gerbe
    Justin FAULK - 1:2

21:26
    Z levého kruhu poslal kotouč směrem na Johnsona Eric Staal, poté se k puku dostal JUSTIN FAULK a hosté doskakují na rozdíl jedné branky! Asistence: Eric Staal, Victor Rask.

20:58
    Za nedovolené bránění míří na trestnou Thomas Hickey.
    Jay MCCLEMENT - 1:1

17:41
    A je vyrovnáno! Terry našel před bránou JAYE MCCLEMENTA, který nejprve puk "nasunul" do betonu Johnsona, ale poté se však dostal kotouč do brány po odrazu od jeho brusle. Gól musel ještě posvětit videorozhodčí. Asistence: Chris Terry, Brad Malone
    Michael GRABNER - 1:0

11:47
    Přihrávku od Ryana Stromea zachytil MICHAEL GRABNER, který přebruslil obránce Hurikánů a střelou pod víko poslal Islanders do vedení! Asistence: Ryan Strome, Johnny Boychuk

07:36
    Na trestnou putuje Alexandr Sjomin. 2 minuty za hákování.

Jan Marčík

Branky a nahrávky: 12. Grabner (Strome, Boychuk), 36. Kuljomin (Clutterbuck, Hamonic), 50. Tavares (Leddy, Boychuk) – 18. McClement (Terry, Malone), 22. Faulk (Staal, Rask), 29. McClement (Nestrašil, Gerbe), 38. Malone (Nestrašil, Liles), 40. Jordán (Staal, Skinner)

New York Islanders: Johnson (Halák) – Leddy, Boychuk, Hamonic, Hickey, Strait, de Haan – Bailey, Tavares, Lee – Strome, Nielsen, Grabner – Clutterback, Nelson, Kuljomin – McDonald, Mouillierat, Martin
    Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Hainsey, Bellemore, Liles, Hillen, Jordán – Sjomin, Staal E., Staal J.- Lindholm, Nash, Skinner – Nestrašil, Rask, Gerbe – Terry, McClement, Malone

Rozhodčí: Skilliter, Peel – Sericolo, Devorski

Diváci: 16 170