New Jersey – Boston | 2:3 (po pr.) | | | NY Islanders – Calgary | 2:1 (kon.) | | | Carolina – Washington | 3:0 (kon.) |
Tampa – Chicago | 4:0 (kon.) | | | Dallas – Colorado | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Anaheim – Los Angeles | 4:2 (kon.) |
Nashville – Detroit | 3:4 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | NY Islanders – Carolina | 3:5 (kon.) |
Columbus – New Jersey | 0:2 (kon.) | | | Boston – Arizona | 4:1 (kon.) |
Olomouc – PZ Kladno | 8:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Kometa Brno | 3:2 (kon.) | | | Vsetín – Kladno | 5:3 (kon.) |
Č. Budějovice – Letňany | 5:3 (kon.) | | | Slavia – Vítkovice | 6:4 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 4:3 (po pr.) |
Pardubice – Zlín | 6:2 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 4:5 (po pr.) | | | Havířov – Mladá Boleslav | 3:8 (kon.) |
Poruba 2011 – Jihlava | 0:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Třinec | 4:2 (kon.) | | | Písek – HC Litvínov | 1:7 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 1:4 (kon.) |
Liberec – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 8:2 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 5:3 (kon.) |
Šumperk – Prostějov | 6:2 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 4:0 (kon.) |
Magnitogorsk – Ufa | 2:0 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Barys | 5:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Soči | 3:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jaroslavl | 1:2 (kon.) | | | Kazaň – Jekatěrinburg | 3:2 (po pr.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 1:2 (kon.) | | | Jokerit – Minsk | 4:1 (kon.) |
Košice – Piešťany | 1:3 (kon.) | | | Nitra – Martin | 9:2 (kon.) |
Jaroměř – Náchod | 0:7 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 3:5 (kon.) | | | Božkov – Chotíkov | 0:10 (kon.) |
Jesenice – V.Popovice | 1:4 (kon.) | | | Černošice – Mělník | 2:5 (kon.) | | | Chotíkov – Božkov | 11:9 (kon.) |
Vřesová – Stadion Cheb B | 9:7 (kon.) | | | Kopřivnice – Studénka | 5:1 (kon.) | | | Orlová – Bohumín | 8:5 (kon.) |
Krnov – Rožnov p. R. | 2:5 (kon.) | | | Roudnice – Louny | 4:5 (kon.) | | | Rosice – Velká Bíteš | 3:9 (kon.) |
Kroměříž – Šternberk | 9:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Mělník – Černošice | 7:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh.Brod | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Lomnice n/P – Bohemians | 9:7 (kon.) | | | V.Popovice – Jesenice | 6:2 (kon.) |
Hvězda Praha – Letňany | 2:3 (kon.) | | | Olympik – Kobra Praha B | 4:7 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Pardubický kraj – Olomoucký kraj | 1:1 (kon.) | | | Středočeský kraj – Praha | 2:5 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj | 3:5 (kon.) |
Jihočeský kraj – Karlovarský kraj | 5:2 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Zlínský kraj | 3:2 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Liberecký kraj | 4:3 (kon.) |
Pardubický kraj – Moravskoslezský kraj | 3:7 (kon.) | | | Praha – Ústecký kraj | 2:1 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj | 2:5 (kon.) |
Karlovarský kraj – Středočeský kraj | 2:4 (kon.) | | | Zlínský kraj – Kraj Vysočina | 2:4 (kon.) | | | Liberecký kraj – Jihočeský kraj | 1:2 (kon.) |
Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj | 3:0 (kon.) | | | Ústecký kraj – Plzeňský kraj | 2:5 (kon.) |
Slavia – Karviná - ženy | 3:4 (kon.) |
konec
Ústecký kraj
2:5
(0:1, 1:2, 1:2)
Plzeňský kraj
39:28
|
Vyloučen domácí Dan Bartoš na dvě minuty za zdržování hry.
|
|
34:55
|
Vyloučen hostující David Hosnédl na deset minut za nesportovní chování.
|
|
29:52
|
Vyloučen hostující Martin Lang na dvě minuty za nedovolené bránění.
|
|
24:52
|
Vyloučen domácí Josef Kitzberger na dvě minuty za sekání a osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.
|
|
23:03
|
Vyloučen hostující Petr Balín na dvě minuty za krosček.
|
|
21:34
|
Vyloučen hostující Matěj Matějček na dvě minuty za vražení na hrazení.
|
|
15:24
|
Vyloučen hostující Filip Přikryl na dvě minuty za hákování.
|
|
12:54
|
Vyloučen hostující Marek Princl na dvě minuty za zdržování hry.
|
|
12:49
|
Vyloučen hostující Dominik Jarošík na dvě minuty za vysokou hůl.
|
Branky a nahrávky:
16. Psar (Myšák), 33. Jouza (Šarlinger, Rubeš) – 6. Malát (Reisnecker, Princl), 23. Princl (Malát), 27. Malát (Lang), 34. Lang (Přikryl), 41. Přikryl (Vágner)
Rozhodčí: Jirovský – Bělohlav, Trnka
Diváci:
Neproměněná penalta:
Ústecký kraj:
Svoboda (Prokeš) – Černohorský, Ferbas, Herles, Kastner, Psar, Titlbach, Kitzberger – Tůma, Prokop, Šarlinger, Myšák, Jindra, Kysela, Puczek, Bartoš
Náhradníci:
Trenér:
Plzeňský kraj: Bruk (Bielecký) – Houdek, Hrdnička, Váchal, Hosnédl, Karbulka, Krhounek, Matějček, Jarošík – Balín, Lang, Malát, Reisnecker, Rohla, Princl, Staněk, Šebo, Vágner, Kolář, Přikryl
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Plzeňský kraj: Bruk (Bielecký) – Houdek, Hrdnička, Váchal, Hosnédl, Karbulka, Krhounek, Matějček, Jarošík – Balín, Lang, Malát, Reisnecker, Rohla, Princl, Staněk, Šebo, Vágner, Kolář, Přikryl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jirovský – Bělohlav, Trnka
Diváci:
Jan Prošek