Boston – Tampa 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 6:4 (kon.) | Carolina – Dallas 3:5 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | Detroit – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:2 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 1:0 (2:0 po s.n.) | Colorado – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 0:4 (kon.)
Arizona – Chicago 1:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.)
HC Děčín
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
HC Kobra Praha
Pátek 13.03.2015, 18:00 • HC Děčín • Play-off 2. ligy, skupina Západ

68:02
    Kobra právě vstřelila branku!
    Hosté svou přesilovou hru využívají a v prodloužení tak rozhodují o svém vítězství. MARTIN ČURDA prostřelil Lavingera a rozradostnil své spoluhráče. Série je tedy srovnána na 1:1. Asistence: Jiří Jakeš, Dominik Novák.

66:10
    Za sekání dostává dvě minuty Kuchynka.

63:39
    Proti jedovce Faigla se nyní zaskvěl Bílek, který reflexivním zákrokem znovu Kobru podržel.

61:40
    Bílek zbytečně znovu oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty, které za něho odsedí Novák. To znamená, že na led půjde pátý děčínský hráč a bude se hrát 5 na 3.

59:59
    Hosté dostávají další dvě minuty za zbytečný faul. Nedovolené bránění pro Jakeše.

58:46
    Hašek trefil tyčku hostující brány!

58:05
    Hosté se vymanili z tlaku Děčína za cenu faulu. Dvě minuty dostává Švaříček za nedovolené bránění.

46:20
    Děčín se dostal zásluhou Volrába do vedení, ale po dlouhé debatě sudích s hostujícími hráči a poté i s brankovým rozhodčím, hlavní rozhodčí gól neuznává.

40:58
    Kaltenböck inkasuje dvouminutový trest za vysokou hůl. Kobra má k dispozici přesilovou hru.

36:46
    Chamrád ujel z pravé strany a z ničeho nic se zjevil před Bílkem. Ten jeho střelu vyráží na opačnou stranu. Hosté jsou ale znovu pod tlakem.

35:18
    Oliverius znovu ve velké šanci, ale jeho přízemní střelu likviduje jen se štěstím Bílek.

33:35
    Děčín právě vstřelil branku!
    Je znovu vyrovnáno! Medvědi se vrátili zpět do útočného pásma, kde rozestavili klasické přesilovkové rozestavení. MICHAL OLIVERIUS se poté dostal k puku a uklidil ho za Bílkova záda. Opět se tedy začíná od začátku. Asistence: Jan Kaltenböck, Tomáš Faigl.

32:41
    Za vysokou hůl putuje na na trestnou lavici Jakeš, který obdržel čtyřminutový trest (2+2), neboť se v obličeji Volrába objevila krev.

31:07
    Okamžitě poté se do samostatného úniku dostal Oliverius, který ale svou střelu poslal příliš vysoko.

29:03
    V momentě, kdy už hrály oba týmy v pěti hráčích na obou stranách, udeřila Kobra. Jakeš našel úplně volného DOMINIKA ŠTEINERA před domácí brankou a druhý jmenovaný se nerozpakoval a pohotovou střelou posílá podruhé puk za záda Lavingera. Hosté tak jdou znovu do vedení. Asistence: Jiří Jakeš.

27:38
    Další vyloučení na obou stranách. Kaltenböck za hákování a Malý za hrubost. Pokračuje hra 4 na 4.

26:54
    Šteiner s Molnárem svedli po útoku Děčína mezi sebou šarvátku a oba kohouti jsou už na trestné lavici. Oba za hrubost. Hrát se bude 4 na 4.

24:36
    Vzápětí je však vyrovnáno. Medvědi hned po vhazování ve středovém kruhu velmi brzy mažou své manko. JAROSLAV HAŠEK svou střelou nedal Bílkovi vůbec žádnou šanci a puk zamířil přesně do vinglu hostující branky. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Radim Vacek, Daniel Volráb.

23:52
    Jenže hosté už se taky rozhodli útočit a po projetí do útočného pásma se jim to hned vyplatilo. TOMÁŠ PŮLPÁN číhal před domácí brankou a poté dokázal propasírovat puk za záda Lavingera. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Dominik Novák.

18:56
    Medvědi zatlačili Kobru ve vlastním pásmu a ta se z tlaku vymanila jen za cenu faulu. Pohl dostává dvě minuty za krosček.

18:09
    Kuchynka jel úplně sám na Bílka, ale tváří v tvář hostujícímu brankáři neuspěl. Kotouč byl sražen na ochrannou síť.

12:54
    Kocman putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění. Přesilovka pro Děčín.

04:45
    Na druhé straně pálil Oliverius a s jeho střelou měl Bílek velké problémy. Nakonec ale vyloženou šanci pokryl.

00:46
    Jenomže na druhé straně se rozjel proti Lavingerovi Paris, který pálil na odkrytou klec. Ale domácí brankář včas připravil svůj beton a puk bravurně chytil!

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 25. Hašek (Vacek, Volráb), 34. Oliverius (Kaltenböck, Faigl) – 24. Půlpán (Novák), 30. Šteiner (Jakeš), 69. Čurda (Jakeš, Novák)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Molnár, Kaltenböck, Hříbal, Strnad, Klement, Kvaček, Havlíček – Vacek, Volráb, Hašek – Faigl, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Chládek, Chamrád – Fojt
    HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Šteiner, Švaříček, Ton, Verbík – Pohl, Slanina, Čurda – Strnad, Borovanský, Jakeš – Novák, Kocman, Paris – Půlpán, Malý, Kalla

Rozhodčí: Orlický – Koskuba, Šulo