Novosibirsk – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Kazaň – Omsk 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Jokerit 4:0 (kon.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
SKA Petrohrad
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Dynamo Moskva
Pátek 13.03.2015, 17:30 • Ice Palace • Play-off KHL

59:26
    Na konci zápasu rozhodčí rozdávají jeden trest za druhým, dvě minuty obdržel také Sergej Sojn za držení kotouče v rukavici.

58:27
    Rozhodčí znovu vylučoval, tentokrát poslal na trestnou lavici Jevgenije Ketova a Denise Kokareva. První jmenovaný zbytečně atakoval svého soka, druhý zase oplácel. Rozhodčí oba "kohouty" vyloučil na čtyři minuty. Hrát se budou v pěti mužích na obou stranách.

55:45
    Rozhodčí vyloučil po vzájemné neshodě Alexandera Osipova a Jimmieho Ericssona. Hra čtyři na čtyři.

49:40
    Domácí se nyní mohou vrátit na dostřel svému soupeři. Dvě minuty za držení obdržel autor aktuálně poslední branky zápasu Kaspars Daugavinš.

45:51
    A hosté si po velmi dlouhé době zahrají přesilovou hru, dvě minuty za hákování obdržel Roman Červenka.

35:51
    Vladimir Brjukin podrazil Burdasova, půjde si sednou za katr a to znamená, že domácí si zahrají druhou početní převahu.

28:23
    Tak SKA si vůbec poprvé v zápase zahrají přesilovou hru, Jane Jalasvaara fauloval Tichonova a rozhodčí ho vyloučil na dvě minuty za hrubost.

19:01
    Domácí budou hrát další oslabení. Patrick Thoresen po hvizdu rozhodčího zbytečně napadl soupeře, za což obdržel dvouminutový trest za hrubost.

16:30
    Uvidíme první přesilovou hru. Tu si zahrají hosté poté, co rozhodčí vyloučil na dvě minuty za podražení samotného Ilji Kovalčuka, jenž se dopustil zbytečného útočného faulu.

12:58
    Rozhodčí také poprvé v tomto klání vylučují, Andrej Mironov a Ilja Kablukov dostali shodně dvouminutový trest za hrubost.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 30. Šipačjov (Panarin) – 12. Brjukin, 39. Karpov (Cvetkov, Mironov), 48. Daugavinš (Žerděv, Novák), 58. Cvetkov

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Kalinin, Nikolaj Bělov, Alexandrov, Kutějkin, Čudinov, Anton Bělov, Jermakov – Ericsson, Červenka, Kovalčuk – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Martensson, Tichonov, Thoresen – Kablukov, Ketov, Burdasov
    Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, Novák, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Mironov, Osipov – Karsums, Cvetkov, Karpov – Volkov, Žerděv, Daugavinš – Těreščenko, Pestuško, Kokarev – Sopin, Brjukin, Sojn, Babenko

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 12 304