Chomutov – Králův Dvůr 2:3 (kon.) | Písek – Jirny 2:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Chrudim 2:0 (kon.)
Bohemians Praha
2:0 (2:0)
MFK Chrudim
Sobota 21.03.2015, 10:15 • SK Prosek • Česká fotbalová liga

Utkání končí vyhrou Pražanů. O branky se v první půli postaral Šimák a Laštovka. Chrudim sice v druhém poločase zlepšíla svoji hru, ale na nějaký zvrat se již nezmohla. (12:12:22)

90+2

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločase dvě minuty.
    Střela z dálky končí na tyči

89
    Po chybě Křečka trefil Hauf tyč!

85
    Marek Sedláček nahradil Zdeňka Volka.

84
    Nešpor se dostal k odraženému míči, ovšem nezacílil přesně.

83
    Registrujeme další z mnoha střídání. Ondřej Hauf nahradil Davida Vodrážku.

80
    Jan Hannich nahradil Lukáše Kopeckýho.

79
    Michal Sedláček nahradil Jana Šimáka.

78
    Kučera nahrál Šimákovi a ten se pokusil zpoza vápna zakončit, ale branku tentokrát minul.

77
    Boček mohl přihrávat lépe postavenému Šanderovi, ale rozhodl se pro střelu, což se ukázalo jako špatné řešení.

71
    Utkání sleduje 305 diváků.

70
    Bohužel musím konstatovat, že tempo hry nám značně opadlo. Na vině jistě bude i velky počet střídání, které plynulosti zrovna dvakrát nepřeje.

61
    Trenér Roman Veselý se rozhodl oživit hru svého týmu střídáním. Na hřiště poslal Jindřicha Kučeru, kterému přenechal místo Aleš Melechovský.

58
    Bez větších problémů se Bohemka ubránila a díky chytře hrajícímu Křečkovi se bude dokonce odkopávat od branky.

57
    Chrudim vybojovala přímý volný kop z rohu vápna...

52
    Východočeši vstoupili do druhého poločasu aktivně a snaží se s vývojem utkání ještě něco udělat.

50
    Z úhlu se hnal na golmana Volek, ale jelikož byl velmi těsně bráněn, v koncovce nakonec neuspěl.

46
    Hosté do druhé půle vystřídali. Hřiště opustil Jiří Adámek s Davidem Sixtou a místo ních vyběhli na trávník Michal Radouš a Sebastian Langr.

46

Pražané vedou zcela po zásluze 2:0! Na obou brankách má lví podíl Jan Šimák, který první branku vstřelil sám a na druhou skvěle přihrál.

45

43
    Po standartní situaci se k odraženému míči dostal Vácha, ale z malého vápna nedokázal trefit domácí svatyni. Toto byla dobrá příležitost na vstřelení kontaktní branky.

40
    Dalším žlutě potrestaným je Petr Rybička.

37
    David Vodrážka si za svůj zákrok vykoledoval žlutý kartonek.

35
    Rybička se na málem vápně dostal ke střele, k jeho smůle byla však nakonec střela zablokována na rohový kop. Z něj hosté níc zajímavého nevymysleli.

32
    V posledních minutách bohužel sledujeme takovou hlušší pasáž zápasu. Obě mužstva jsou hodně nepřesná v kombinaci.

25
    Střížkov působí fotbalovějším dojmem a v utkání má zatím jasně navrch. Hosté z Chrudimi jsou až příliš zakřiknutí.

19
    Špílmachr Šimák nyní trestuhodně ztratil míč na obranné polovině, ale hosté toho nedokázali využít.

17
    Za zbytečný faul na půli hřiště dostal žlutou kartu Jiří Adámek.
    Josef LAŠTOVKA - 2:0

9
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    Klokani již vedou o dvě branky a opět se prosadili po standartní situaci! Šimák fantasticky zakroutil míč na hlavu JOSEFA LAŠTOVKY a ten se v koncovce nemýlil.

7
    Šimák nyní zahrával další přímý kop, tentokrát však hostující obrana míč zablokovala.
    Jan ŠIMÁK - 1:0

2
    K míči se postavil JAN ŠIMÁK a střelou o tyč otevírá skóre dnešního zápasu. Golman Mrázek nejspíše čekal, že balón bude ještě někdo tečovat, což se ovšem nestalo a ten tak nakonec skončil v síti.

1
    Melechovský byl faulován kousek za vápnem a domácí budou mít k dispozici zajímavou standartní situaci.

1
    Obě mužstva jsou již na trávníku

Bohemians Praha: Brauneis – Neuberg, Šandera, Melechovský, Šimák, Laštovka (K), Křeček, Kocourek, Nešpor, Volek, Mareš.
    Náhradníci: Sedláček Marek, Trýzna, Kučera, Hruška, Sedláček Michal, Boček, Dufek.

MFK Chrudim: Mrázek – Krčál, Adámek, Vodrážka (K), Kopecký, Sixta, Drahoš, Vácha, Řezníček, Kesner, Rybička.
    Náhradníci: Radouš, Langr, Hannich, Hauf, Nadrchal, Vostradovský.

Rozhodčí: Benedikt – Němec, Kramlová.
    Ještě naposledy zavlažit trávník a utkání může začít

-5
    Domácí vstupují do utkání, jako lídr třetí ligy, se ziskem uctihodných 47 bodů. Hosté jsou na tom o něco hůře, s nasbíranými 31 body okupují sedmou příčku.

-10
    Dobré dopoledne z pražského Střížkova. V rámci 20. kola ČFL spolu dnes budeme sledovat utkání mezi Bohemkou a Chrudimí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.