Sevilla – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Cordoba – Atlético 0:2 (kon.) | Almería – Levante 1:4 (kon.)
Malaga – Real Sociedad 1:1 (kon.)
UD Almería
1:4 (0:2)
Levante UD
Sobota 04.04.2015, 20:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Španělská LaLiga

Za pískotu z tribun končí zápas 26. kola Primera Division, ve kterém domácí Almería podlehla Levante 1:4. V prvním poločase hosté využili obě šance a vedli o dvě branky. Po přestávce přidal Barral třetí branku a zápas byl rozhodnutý. Domácí sice z penalty snížili, ale David Barral se trefil potřetí v zápase a hlavně jeho zásluhou Levante získalo důležité tři body. Almeria zůstává na sestupových pozicích a musí zlepšit na své hře, jestli chce hrát nejvyšší ligu i v další sezóně. (21:53:37)

90+2

90+2
    Žlutou kartu ještě v závěru utkání vidí hostující kapitán Juanfran.

90+2
    Jeden z domácích hráčů ohrozil branku z poloviny hřiště, neúspěšně.

90+1
    Utkání se dohrává ve středu hřiště.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Domácí Silva vidí za šlapák žlutou kartu.

89
    Jedna z posledních šancí na změnu skóre, Almeria má k dispozici rohový kop.

88
    Levante si kráčí za důležitými body v boji o záchranu.

86
    Za potlesku hostujících fanoušků odchází ze hřiště autor tří branek, David Barral. Na jeho místo si na posledních pár minut přichází zahrát Uche.

85
    Barral byl v dobré střelecké pozici, na poslední chvíli byla jeho střela zblokovaná.

83
    Blíží se konec utkání, hosté kontrolují vedení s míčem na kopačkách a s dnešním výkonem můžou být spokojeni.

81
    V posledních minutách se hraje nahoru dolů, k vidění je řada šancí, finální přihrávky jsou ale nepřesné.

80
    Barral se snažil dostat k zakončení, domácí obrana si ho ale pohlídala a další branku mu vstřelit nedovolila.

79
    Hosté jsou daleko od své branky, nikam nespěchají a v poklidu kombinují.

77
    Hosté odkopávají míč daleko od své branky.

76
    Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Jonathan Zongo.

76
    Domácí drží míč na kopačkách a nyní vybojovali rohový kop.
    David BARRAL - 1:4

David Bochňák

Branky: 70. Hemed (pen.) – 17. Barral (Ivanschitz), 32. V. Casadesús (Morales), 53. Barral, 75. Barral (V. Casadesús)

Karty:   19. Dos Santos (ALM), 28. Verza (ALM), 45+1. Dubarbier (ALM), 90. Silva (ALM) – 62. Toňo (LVN), 66. García Juanfran (LVN), 90+2. García Juanfran (LVN)   57. Dubarbier (ALM)

UD Almería: Julián – Navarro (52. Méndez), Trujillo, Dos Santos, Dubarbier – Verza (28. F. Soriano), Azeez – Silva, Corona (C), Bifouma (76. Zongo) – Hemed.
    Náhradníci: Rubén – Casado, Espinosa, F. Soriano, Méndez, Zongo, Jurado.

Levante UD: Mariño – López, Vyntra, García Juanfran (C), Toňo – Mari (61. Sissoko), Simão – Morales (71. Rubén García), V. Casadesús, Ivanschitz – Barral (86. Uche).
    Náhradníci: J. Fernández – Diop, El Zhar, D. Navarro, Rubén García, Uche, Sissoko.