Penafiel – Boavista 2:2 (kon.) | Benfica – Nacional 3:1 (kon.) | Belenenses – Moreirense 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Sporting 1:1 (kon.)
FC Penafiel
2:2 (0:1)
Boavista FC
Sobota 04.04.2015, 17:00 • Estádio Municipal 25 de Abril • Portugalská Primeira Liga

Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (19:02:45)

Statistiky utkání
    Držení míče – 46:54
    Střely celkem – 4:9
    Střely na branku – 2:3
    Rohové kopy – 4:3
    Žluté karty – 4:4

Zápas s neuvěřitelným druhým poločasem a především koncovkou je za námi! Ačkoli jsme sledovali utkání mezi papírově slabšími soupeři z dolních pater tabulky, nebylo nouze o pěkné akce a viděli jsme hned čtyři branky! O tu první se v závěru první půle postaral Carlos Santos a hosté tak odcházeli do šaten s vedením 0:1. Domácí však dokonalým obratem ve druhé půli, o který se postarali v 52. minutě vlastní brankou Appindangoye a v 67. minutě Martins, překlopili vedení na svou stranu – 2:1! Dramatické utkání však skončilo smírně 2:2 poté, co se v první minutě nastavení trefil Zé Manuel a zápas tak končí nerozhodně. Ztráta je to především pro domácí v boji o záchranu.

90+4

90+2
    Zé Manuel za svlečený dres na oslavu branky dostává žlutou kartu.

90+1
    Boavista právě vstřelila branku!
    Hosté po obrovském tlaku zaslouženě vyrovnávají! Bobô má velký podíl na brance, kdy vysunul ZÉ MANUELA a ten vyrovnává na 2:2! Obrovská radost hostů!

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty!

90
    Taktické střídání domácích. Odchází Guedes, kterého nahrazuje Bura.

88
    Volný přímý kop hostí kryje Coelho bezpečně v rukavicích.

84
    Hosté naposledy střídají. Idrise nahrazuje na zbytek utkání Lima.

83
    Bobô se dostával do šance, ale Coelho dobře vyběhl a míč zneškodnil.

80
    Coelho nyní zachránil domácí!

78
    Boavista tlačí, ale domácí se skvěle brání.

76
    Appindangoye dostává žlutou kartu.

75
    Hosté málem vyrovnali, ale domácí obránce skvěle zasáhl!

72
    Ze hřiště odchází střelec jediné hostující branky Carlos Santos, kteérho nahrazuje Slovák Marek Čech.