Chabarovsk – Vladivostok 2:4 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Sobota 05.09.2015, 09:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL
    Arťjom PODŠENDJALOV - 2:4

59:39
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Až půl minuty před koncem šel Metsola ven z branky, nicméně Vladivostok se velmi rychle dostal k puku, a potvrzuje dnešní výhru! Po výborné práci Sajustova se k puku dostal ARŤJOM PODŠENDJALOV, který bekhendovým obloučkem trefil přesně! Bez asistence.
    Dmitrij LUGIN - 2:3

27:10
    Vladivostok otáčí vývoj tohoto utkání! Amur je v těžké krizi, a dostává další úder! Na modré čáry vybojoval kotouč Corey Trivino, který jej posunul na Bergforse. Švédský útočník našel před brankou DMITRIJE LUGINA, který překonal Metsolu! Asistence: Niclas Bergfors, Corey Trivino
    Dmitrij SAJUSTOV - 2:2

25:53
    Vladivostok srovnává na 2:2! Druhá formace hostujícího celku se dostala do kombinace, nejdříve pálil nepřesně od modré Nikita Lisov. Následně se však dostal kotouč na modrou čáru k Samvelu Mnacjanovi, který jej nahodil před branku, a po několika odrazech kotouč skončil v síti! Branka je nakonec přiznána DMITRIJI SAJUSTOVI! Asistence: Savmel Mnacjan, Arťjom Podšendjalov
    Dmitrij LUGIN - 2:1

18:53
    Hostující celek v samotném závěru první třetiny snižuje! Od modré čáry poslal nahození na branku kanadský útočník Corey Trivino. Finský brankář vyrazil kotouč pouze před sebe, kde se nacházel DMITRIJ LUGIN, který dostal kotouč do branky! Asistence: Corey Trivino.
    Danil FAJZULLIN - 2:0

01:31
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí tým si zjevně domácím podpory užívá a hned ve druhé minutě vede 2:0! Po pravé straně postupoval Jevgenij Gračjov, který se dokázal uvolnit a poslal puk mezi kruhy, kam si najel DANIL FAJZULLIN a poslal kotouč za záda Bobkova! Asistence: Jevgenij Gračjov
    Konstantin SOKOLOV - 1:0

00:40
    Chabarovsk se bleskově dostává do vedení, a Platinum Arena Zolotoj je ve varu! Domácí celke se dostal do přečíslení, které táhl Sokolov, jeho přihrávku dostal Tomáš Zohorna, který dostal kotouč mezi kruhy k Michelu Miklíkovi, kterému nevyšlo zpracování, i tak se však dostal ke střele. Slovenský útočník nahodil kotouč před branku, kde jej tečoval KONSTANTIN SOKOLOV, a Bobkov byl bez šance! Asistence: Michel Miklík.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 1. Sokolov (Miklík), 2. Fajzullin (Gračjov) – 19. Lugin (Trivino), 26. Sajustov (Mnacjan, Podšendjalov), 28. Lugin (Bergfors, Trivino), 60. Podšendjalov

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář (A), Čerepanov, Aťušov, Verjovkin, Terjajev – Sokolov, Zohorna, Miklík – Fajzullin, Wandell, Grančev (A) – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin -Tarasov (C), Bjavalcev, Achmetov
    Admiral Vladivostok: Bobkov (2.Nalimov) – Bartulis (C), Blum, Osipov (A), Kosmačev, Mnacjan, Lisov, Lysenko, Glazkov – Bergfors, Trivino, Lugin – Podšendjalov, Sajustov, Gorškov – Filatov, Kuzněcov, Makarov – Voronin, Mamin (C), Jakovlev

Rozhodčí: Anisimov, Kulakov – Metalnikov, Sirotkin