Motor ČB – Kadaň 3:2 (kon.) | Třebíč – Slavia 1:7 (kon.) | Most – Prostějov 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Kladno 2:1 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Přerov 7:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 23.09.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího kola WSM Ligy, druhé nejvyšší české hokejové soutěže, ve které se HC Dukla Jihlava střetne s HC Benátkami nad Jizerou. Utkání na Horáckém zimním stadionu začíná přesně úderem 17:30 hodin.

HC Dukla Jihlava:
    Domácí vstoupili do sezony výborně, když ze třech zápasů brali osm bodů. Nejprve vyhráli na ledě Litoměřic 4:1 a stejným výsledkem zdolali doma Ústí nad Labem. Od třech bodů ze Šumperka je dělila poslední minuta, ve které Draci vyrovnali, ovšem Dukla i tak brala dva body za výhru v prodloužení. Čtvrtý korálek výher však Jihlava na pomyslnou šňůru nenapletla, doma s Přerovem sice vedla po první třetině 2-0, ale prohrála 2:3 po nájezdech. V posledním kole v Kladně poprvé nebodovala, když prohrála 1:3, ač ještě v 56. minutě drželi červenožlutí remízu 1:1.

Nejproduktivnější bek:
    Alexander Grebenyuk, 4 zápasy, 3 body (1+2).

HC Benátky nad Jizerou:
    Soupeř Dukly zatím výsledkově prožívá pořádnou houpačku. Farmářský tým Liberce vstoupil do sezony nejtěsnější možnou výhrou, když na domácím ledě proti Prostějovu nepadl za pětašedesát minut gól a na nájezdy vyhráli Benátky. Poté přišla porážka 0:2 na ledě Slavie, kterou vzápětí vynahradila tříbodová domácí výhra nad Kadaní 5:2. Benátečtí poté sahali po bodu v Třebíči, kde padli 1:2 gólem ve třetí třetině. Můj dům můj hrad, to platí i po posledním kole, kdy si hokejisté od JIzerky opět připsali výhru, tentokrát nad 4-2 nad Mostem.

Dominik Lakatoš, 2 zápasy, 4 body (2+2).

Jan Víšek, 5 zápasů, 3 góly.

Nejlepší asistent:
    Roman Čermák, David Kajínek, Dominik Lakatoš a Jan Plodek, všichni 2 asistence.

Jiří Říha, 5 zápasů (1+1)
    Roman Čermák a David Kajínek, 5 zápasů (0+2).

Josef Skořepa – Roman Čermák
    Pro tyto dva hráče bude mít dnešní zápas velký náboj. Josef Skořepa totiž působil rovných deset sezon (2005/06 – 2014/15) právě v Benátkách nad Jizerou, za které odehrál neuvěřitelných 564 zápasů a v sezoně 2007/08 pomohl Benátecké vytáhnout z druhé hokejové ligy do druhé nejvyšší české soutěže.

Roman Čermák naopak odehrál téměř celou svojí mládežnickou kariéru v barvách Dukly Jihlava, je jihlavským odchovancem. V sezoně 2012/13 patřil k základním stavebním kamenům staršího dorostu Dukly, který vybojoval bronzové extraligové medaile. Před sezonou 2014/15 však "Čermis" jihlavskou loď opustil a zamířil do týmu extraligového nováčka z Mladé Boleslavi. V "Bolce" odehrál mladý bek loni celkem 53 zápasů s bilancí 1+0, dalších 18 duelů si připsal v juniorce stejného týmu (2+5). Loni měl Roman Čermák vyřízené střídavé starty právě v Jihlavě, za kterou odehrál 16 zápasů (včetně pěti duelů v play-off) a připsal si jednu asistenci. Před touto sezonou byl zakrátko dvacetiletý bek poslán do Benátek nad Jizerou.

HC Dukla Jihlava: Habal (Sáblík) – Dundáček, Kaláb, Grebenyuk, Šafář, Zadražil, Štebih, Dobrovolný – Prokš, Skořepa, Důras – Harkabus, Seman, Kohout – Anděl, Melenovský, Alekseev – Malec, Jícha, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Hosnedl) – Říha, Čermák, Čakajík, Havlín, Pabiška, Kajínek, Jandejsek – Jonák, Volf, Víšek – Ordoš, Plodek, Špaček – Miškovský, Havlas, Černoch – Král, Matějček, Huňa. Trenér: Jiří Čelanský

Rozhodčí: Šutara – Hanzlík, Vengřín.

Hostující hráči již nastupují na ledovou plochu.

Domácí vede na led Michal Důras.

00:01

00:03
    Úvodní buly vyhráli hosté, nahození za branku Habala však bere Skořepa.

00:34
    Prokš projel do pásma a za brankou si vyměnil puk s Důrasem, který jej ztratil.

01:15
    Pas na Kohouta na útočné modré nevyšel, jenže ani Benátky neukázali žádnou velkou přesnost, když rozehrávají na zakázané uvolnění.

01:43
    Jihlava měla puk v útočném pásmu, kde jej neudržel Alekseev. Ani hosté dlouho kotouč neměli ve své moci, posílají jej pouze k Habalovi.

02:19
    Malcova tvrdá rána z levého kruhu mířila k pravé tyči Schwarze, který byl připraven. Hra je poté přerušena pro posunutou klec.

02:45
    Michal Důras se zjevil volný před brankou Schwarze. Zkusil to střelou z pravé strany mezi betony, které stačil gólman hostí sklapnout k sobě.

03:30
    Na střílenou přihrávku Harkabuse si před branku najel Seman. Lehce šťouchnul do puku a poslal jej těsně vedle levé tyče.

03:41
    Zakázané uvolnění hostí.

04:04
    Jan Plodek to zkusil individuálně, ale na útočné modré čekali hned tři hráči Dukly a první z nich, Alekseev, mu vypíchnul puk.

04:44
    Kuřítko zkusil nahrát kotouč o mantinel pro Jíchu, který se k němu nedostal. Sebral jej Daniel Špaček, který znovu vyhazuje na zakázané uvolnění.

04:53
    Rána Kalába od modré se odrazila od pravého betonu Schwarze a odtud do pravého rohu branky.

05:28
    Během úvodních pěti a půl minuty hry vidíme snad čtvrtý icing Benáteckých.

05:45
    Za brankou poslal Havlín k zemi Semana. Sudí tento zákrok jako faul neposoudil.

06:04
    Zdeněk Král z pravého kruhu mířil vedle pravé tyče Habala.

06:28
    Po tom, co si před branku nabruslil Kohout a bekhendem jen těsně minul pravou tyčku Schwarze, je pískáno další zakázané uvolnění Benátek nad Jizerou.

07:16
    Po sérii dvou menších zákroků se již nyní vylučovat bude. David Kajínek (BEN) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění, pomohl si rukama.

Na vyloučení: 0-1.

07:27
    Tomáš Kaláb vypálil dělovou ránu od modré, která by mířila do pravého horního rohu, nicméně přesně do tohoto místa vymrštil Marek Schwarz svojí lapačku.

08:08
    Kaláb poslal střílenou přihrávku před branku, kterou tečoval vedle branky Josef Skořepa. Povedená to kombinace Dukly.

08:15
    Další ránu domácích v podání Kalába má Schwarz ve výstroji.

08:36
    Ač Miha Stebih zachytil puk na modré, proti napadajícímu hráči jej nedokázal poslat na spoluhráče v červeném a žlutém.

09:16
    Přesilová hra domácích je u konce, Benátečtí se ubránili.

09:48
    Anděl dobrým forčekingem nedovolil Ordošovi, aby na útočné modré získal kus černé gumy.

10:18
    Z pravého kruhu napřáhl ke střele Daniel Špaček. Před Habalem bylo hodně volného prostoru, gólman Dukly na ní viděl a nadvakrát jí zneškodnil.

10:56
    Důras se snažil na levém kruhu přes tři protihráče. Proti prvnímu se ještě prosadil, následně to už nevyšlo.

11:44
    Kohout si na útočné modré šikovně sklepl puk před sebe a poté jej ještě vybojoval. Viděl, že mu mezi kruhy najíždí Melenovský, jenže přihrávka šla zkušenému útočníkovi Dukly na paty.

12:12
    Přesilovou hru si za nedovolené bránění Vojtěcha Zadražila (JIH) zahrají také hosté – dvě minuty.

Na vyloučení: 1-1.

12:26
    Dukla se hned po buly zásluhou napadání Ondřeje Malce osvobozuje.

12:51
    Dobrovolný chtěl za brankou poslat kotouč ven z pásma, ale sjel mu z hole. Domácí však kotouč vybojovali znovu a napodruhé se to kapitánu Dukly podařilo.

13:29
    Jihlava se znovu osvobozuje a posílá kotouč přes všechny čáry.

14:12
    Benátečtí se při přesilovce téměř k ničemu nedostali a domácí tak bez úhony hrají znovu v plném počtu.

14:58
    Alekseev hodně kostrbatě zavezl kotouč do útočného pásma, kde bylo jeho nedorozumění se spoluhráči Andělem a Melenovským více než patrné a puk ztratil. Po znovuzískání kotouče se Jihlava provinila zakázaným uvolněním.

15:31
    Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté se po trošku šťastném odrazu puku ujímají vedení. kotouč mezi kruhy propadl k Jonákovi, ten si sjel před branku, poslal jej na najíždějícího LUKÁŠE VOLFA, který poslal v situaci dva na nikoho puk za záda Habala. Asistence: Vít Jonák, Jan Víšek.
    Lukáš VOLF - 0:1

16:25
    Benátečtí se prosazují podruhé a musím se ptát, kde nyní byli hráči Dukly, když nechali VOJTĚCHU HAVLASOVI u levé tyče Habala moře volného prostoru a času, takže benátecký mladík mohl dostrkat kotouč pod levým betonem gólmana Dukly do sítě. Asistence: Daniel Miškovský, Jiří Černoch.
    Vojtěch HAVLAS - 0:2

17:22
    Zakázané uvolnění domácího celku.

17:54
    Jihlavští fanoušci jsou z dvou rychlých gólu notně rozladěni a z hlediště se ozývá první pískot.

18:28
    Jiří Dobrovolný vystihl snahu jednoho z hráčů hostí vyhodit puk přes levý kruh. Sjel si do tohoto prostoru a tvrdě vystřelil, leč kotouč vyprášil pouze hruď Schwarze.

19:00
    Probíhá poslední minuta první části hry.

19:22
    Marek Prokš dostal kotouč do jízdy a z levého kruhu vystřelil těsně vedle branky Schwarze.

19:35
    Tomáš Kaláb nejprve zkusil ze stejné pozice najít spoluhráče, což se nepodařilo. Puk se k domácímu bekovi vrátil, tak to Kaláb zkusil střelou. Kotouč je v lapačce gólmana.

20:00

Úvodní část hry se více podařila hostům. Dukla Jihlava sice měla zhruba do třinácté čtrnácté minuty mírně navrch a byla častěji před brankou hostí, jenže prosadily se Benátky nad Jizerou. Nejprve v čase 15:31 zásluhou Lukáše Volfa a poté o čtyřiapadesát vteřin později po důrazu Vojtěcha Havlase.

Další třetina začne přibližně v 18:19.

20:01

20:46
    Dukla právě vstřelila branku!
    Neutekla ani první minuta druhé třetiny a Jihlava snižuje na rozdíl jednoho gólu, když se TOMÁŠ HARKABUS (3+1) z levé strany protlačil kolem beka před branku, vylákal Schwarze ven z klece a následně zavěsil podél jeho levého betonu k tyči. Asistence: Michal Důras (0+4), Tomáš Kaláb (0+2).
    Tomáš HARKABUS - 1:2

21:09
    Rána Jiřího Černocha nepřekvapila Vladislava Habala, jenž pokryl puk na své hrudi.

21:28
    Dukle se naskýtá možnost vyrovnání. Na lavici hanby dnes podruhé míří David Kajínek (BEN), nyní za krosček.

Na vyloučení: 1-2.

21:48
    Jihlava sice získala po buly puk, ale nepřesností na modré se sama připravila o pásmo.

22:28
    Minuta přesilovky je pryč a domácí stále neohrozili branku Schwarze. Nejprve kvůli dobrému napadání hostí za Habalem, nyní kvůli vyhození přes všechny čáry.

22:55
    Až nyní si Dukla vytvořila prostor ke střele. Martin Kohout se uvolnil na pravém kruhu, mířil ke vzdálenější tyči, kde byla pozorná lapačka Marka Schwarze.

23:22
    Martin Kohout měl na holi vyrovnání. Důrazem vybojoval kotouč před brankou Schwarze, puk ale pod jeho betonem do branky neprostrkal. Následně se tvrdá rána Semana z pravého kruhu zastavila o levý beton gólmana.

23:28
    David Kajínek míří z trestné, dostal přihrávku a upaluje sám na gólmana.

23:35
    Bek Benátek se neprosadil, Vladislava Habala zblízka nepropálil.

24:06
    Přesilovka pro hosty. Lukáš Anděl (JIH) je možná trošku přísně potrestán za zdržování hry – sevření puku rukou.

Na vyloučení: 2-2.

24:37
    Benátky hrají tuto přesilovku mnohem lépe než první, ve které se prakticky nedostali před Habala. Tentokrát řádně motají čtveřici Dukly.

24:41
    Dělovku Říhy od modré vyrazil Habal na levou stranu, kde na dorážku těsně nedosáhl Víšek.

25:22
    Po buly pokračují Benátečtí v kombinaci, nicméně tentokrát si nedokáží vytvořit řádnou pozici ke střele. Trošku z nouze zkusil nahodit puk na branku Čakajík, což nemohlo Habala překvapit.

26:06
    Jihlava hraje v plném počtu, hosté se hned po návratu Anděla na led proviňují zakázaným uvolněním.

26:25
    Dobrovolný poslal kotouč podél modré na Zadražila, který si zpracoval puk a poté vystřelil. Pozorný Schwarz jeho pokus likviduje a před jeho brankou se to pořádně mele.

26:37
    Martin Kohout (JIH) po střele Zadražila sekl gólmana hostí, za což dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 3-2.

27:12
    Buly sice vyhráli hosté, jenže proces několika nahození po mantinelu za branku rázně utnul Melenovský, který povalil soupeře na led a kotouč rázem sešel z dozoru sudího Šutary.

27:38
    Jihlava dvakrát v rychlém sledu posílá puk do středního pásma, hosté se dvakrát v rychlém sledu dostávají znovu před branku Habala.

28:10
    Špaček zkusil překvapit Habala skrytou střelou od modré, která šla vedle levé tyče.

28:37
    Ani potřetí se hosté v přesilovce neprosadili, což znamená, že Dukla má stoprocentní úspěšnost oslabení.

29:10
    V situaci dva na dva vzal Marek Prokš odpovědnost na sebe a zamířil těsně vedle vzdálenější tyče gólmana. Vzápětí stejný hráč tečoval vedle druhé tyče střelu Dobrovolného.

29:54
    Krátce před polovinou zápasu si třetí přesilovku vyzkouší také Dukla. Na trestnou lavici již míří domácím dobře znalý Roman Čermák (BEN – i když jsem málem napsal JIH, protože bek Benátek je odchovancem Dukly) za sekání.

Na vyloučení: 3-3.

30:28
    Odražený puk po střele Grebenyuka získal před branou Důras, jenž zblízka nenašel mezeru, kudy by kotouč přes roztáhnutého Schwarze poslal do sítě.

30:48
    Dundáček a Kaláb se na modré po sobě trošku vyčítavě podívali, zatímco puk mezi nimi opustil útočné pásmo Dukly.

31:46
    Domácí mají touš za Habalem a jejich přesilovka pozvolna končí.

31:54

32:25
    Hodně tvrdou ránu vyslal z levé strany z velkého úhlu Šafář, což rozhodně nebylo nic příjemného pro Říhu, jenž tuto ránu zastavil svým ramenem a otřesen míří na střídačku.

33:23
    Rána Pabišky od modré neprošla přes Grebenyuka k Habalovi a gólman Dukly tak nemusel zasahovat.

33:49
    Zakázané uvolnění Benátek stěhuje hru po pravici Schwarze.

34:28
    Čermák zavezl puk za branku, kde jej sice hosté vybojovali, ale pas Matějčka na Krále prošel za pomocí přihrávky rukou.

34:51
    Nyní Habal vůbec neviděl, odkud se vynoří střela Čermáka, která nakonec prošla jen těsně vedle levé tyče domácí klece.

35:34
    Nyní asi Habal nebude mít čisté svědomí, když ve své výstroji neudržel střelu Tomáše Havlína z levého kruhu a touš mu propadl kolem pravého betonu a pravé tyče, kde jej ještě pro jistotu doťukl za čáru MARTIN MATĚJČEK. Hosté tak znovu vedou o dvě branky. Asistence: Tomáš Havlín, Jan Víšek.
    Martin MATĚJČEK - 1:3

36:13
    Pumelice Lukáše Volfa prolétla vedle levé tyče Habala.

36:43
    Prokš posílal kotouč z levého rohu před branku na Důrase, který sice bojoval, proti třem hráčům hostí před branou však měl k puku podstatně dále.

37:42
    Harkabus to myslel dobře, když na obranné modré získal odražený kotouč a viděl rozjetého Kohouta. Poslal na něj puk, ale Čermák spolu s Miškovským tento úmysl přečetli.

38:01
    Bude se vhazovat po pravici Habala.

38:38
    Nepřesný pokus Matějčka šel hodně vedle levé tyče Dukly, nicméně nutno dodat, že čtvrtá lajna Benátek je nyní dozajista nejaktivnější formací týmu od Jizery.

39:00
    Probíhá posledních šedesát vteřin druhé periody.

39:42
    Štebih jen tak vyhodil kotouč po mantinelu, což sice zrovna kdejaký úmysl nebyl, ale způsobil to, že David Kajínek (BEN) dnes potřetí usedá na trestnou lavici, tentokrát za nedovolené bránění u své střídačky.

Na vyloučení: 3-4.

39:54
    Rána Kalába od modré byla ztečována hosty do ochranné sítě.

40:00

Prostřední dvacetiminutovka sice začala pro Duklu výborně, když po pětačtyřiceti vteřinách snížil po hezké akci Tomáš Harkabus, nicméně hosté si vzaly dvougólové vedení zpět, když se v šestatřicáté minutě prosadil Mrtin Matějček.

Další třetina začne přibližně v 19:10.

40:01

40:13
    Marek Melenovský se snažil za brankou procpat k puku, což se mu sice nepodařilo, ale alespoň vybojoval pro svůj tým buly po levici Schwarze.

40:47
    Kalábova pumelice mířila na hlavu Schwarze, který ji vyrazil lapačkou a vyrážečkou zároveň, když před sebou zkřížil ruce, nicméně odražený puk získali hosté a vyhazují jej.

41:37
    Grebenyukův pokus chytá jistý Schwarz, pokryl jej hrudí a pak schoval puk do lapačky.

41:45
    Štebih si sjel k pravému kruhu, kde jeho pokus ztečoval David Kajínek do ochranné sítě.

42:33
    Střela Kuřítka z pravé strany vypadla Schwarzovi z lapačky na led. Malec cítil šanci na dorážku, jenže k puku se přes pozorného Kajínka neprodral.

43:49
    Dundáček vystřelil od modré. Na kotouč si sice před brankou sáhl Prokš, jenže se mu nepodařilo puk usměrnit mezi tři tyče.

44:28
    Benátky se zaměřují na pozornou obranu, což je v kontextu s přirozenou zarputilostí soupeře pro Duklu hodně nepříjemné.

45:15
    Alexeev s Kohoutem bojovali za branou o puk proti třem hráčům Benátek. Ač to chvíli vypadalo, že se jim povede získat kotouč, Lukáš Volf byl nakonec vítězem tohoto miniduelu.

45:49
    Vladislav Habal si vybruslil z branky, aby byl u nahozeného puku nejdříve a získal jej.

45:55
    Pumelice zkušeného Marka Pabišky od modré prošla mezi betony Habala a zřejmě od konce pravého betonu se odrazila podél brankové čáry ven.

47:06
    Důras našel na útočné modré Skořepu, který ale neměl patřičnou rychlost, aby unikl obránci a řítil se sám na Schwarze.

47:27
    Individuálně to zkusil Harkabus, jenž se prosmýkl po pravé straně od modré ke kruhu. Střelecky to sice nebylo nejhorší, jenže mířidla zhruba o půlmetru selhala, kotouč šel vedle vzdálenější tyče.

48:32
    Hosté si najeli do pásma se snahou zašlápnout puk a získat buly, což se jim také podařilo.

48:42
    Dnešnímu zápasu přihlíží 1115 diváků.

49:41
    V pravém rohu za brankou Schwarze leží otřesený Daniel Miškovský. Opravdu nevím, co se stalo, vše se odehrálo mimo boj o puk.

49:41
    Křídlo třetí lajny hostí je již na střídačce a vypadá to, že bude moct pokračovat ve hře.

49:51
    Jedna z posledních šancí pro Duklu. Vít Jonák (BEN) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-5.

49:58
    Střelu Dundáčka hned po buly pokryl Schwarz i za pomocí svých spoluhráčů v obraně.

50:05
    Po dalším buly se hosté ihned osvobozují.

50:36
    Dukle se podařilo zavézt puk do pásma a bude se vhazovat po pravici gólmana Benátek.

50:44
    Grebenyuk od modré trefil jen prvního bránícího hráče.

51:05
    Tuto přesilovou hru již domácí využívají a znovu jsou ve hře. Už se zdálo, že přes ležícího Schwarze domácí puk nezvednou a do sítě jej nedostanou, když se touše chopil FILIP SEMAN (1+2) a mazácky přehodil gólmana. Asistence: Martin Kohout (2+3).
    Filip SEMAN - 2:3

51:41
    Hosté budou moct znovu utéct na dvě branky. Alexei Alekseev (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-5.
    Využití: 1-0.

52:14
    Dukla se krátce po buly osvobozuje a posílá puk přes všechny čáry.

52:32
    Střela Daniela Špačka z levého kruhu projela těsně vedle tyče Habala.

53:00
    Roman Čermák nezachytil na modré prudkou přihrávku a hostům utíká kotouč ven z pásma.

53:18
    Volfovu střelu vyrazil Habal před sebe, kde ji pokryli hráči domácího celku.

53:31
    Michal Důras pláchnul s pukem po levé straně, prudkou střelou z kruhu však netrefil zařízení.

53:41
    Jihlava hraje v plném počtu.

54:41
    Harkabus poslal z levé strany puk před branku, kus černé gumy si všk ke Kohoutovi cestu nenašel.

55:01
    Za brankou Schwarze vznikla přetlačovaná o puk a k pěstem nebylo daleko. Jak to bude vypadat s vyloučeními?

55:01
    Adam Jandejsek (BEN) dostává dvě minuty za hrubost a Tomáš Harkabus (JIH) udiveně odjíždí na trestnou lavici kvůli nedovolenému bránění.

Na vyloučení: 5-6.

55:16
    Pokračuje se ve čtyřech, samozřejmě na obou stranách.

55:34
    Na obranné modré měl puk jeden z domácích hráčů, ale hraničním zákrokem mu jej uzmul Čakajík, který se po levé straně dostal do pásma, předložil kotouč před branku JANU ORDOŠOVI a ten se nemýlil. Asistence: Martin Čakajík.

56:48
    Troufám si říci, že nyní si již hosté tři body vzít nenechají, na to už Dukle zbývá málo času a v optimální formě zrovna dnes není.

57:01
    Při návratu vyloučených hráčů na led je pískáno zakázané uvolnění.

57:09
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:15
    Závěr zápasu je hodně vyhecovaný. Po tom, co Adam Jandejsek (BEN) poslal za brankou Schwarze soupeře k ledu, za což dostal dvě minuty – podražení, vznikla na útočné modré Dukly další rozepře, tentokrát bez trestu.

Na vyloučení: 5-7.

57:29
    Benátečtí posílají kotouč až k Habalovi.

57:41
    Stejně jako nyní.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Dukla má kvůli dobrému napadání hostí puk za branou Habala.

58:29
    Ani tento útok domácích nebyl úspěšný, Benátečtí se znovu osvobozují.

58:42
    Habal míří ven ze své svatyně, Dukla to zkusí v šesti.

59:15
    V závěrečných sekundách oslabení posílají hosté puk přes všechny čáry a hrají v plném počtu.

59:49

59:59
    Ani tato nepřehledná situaci před brankou Schwarze gólem nekončí, brankář hostí má puk vleže ve své moci.

Třetí třetina nabídla také dva góly, stejně jako předchozí dvě části. Když se zdálo, že Dukle se podaří zdramatizovat zápas po první trefě Filipa Semana v sezoně, který snížil v 52. minutě, přišel za další čtyři minuty gól hostí při hře čtyř proti čtyřem z hole Jana Ordoše.

S konstatováním, že Benátky nad Jizerou si odvážejí z Horáckého zimního stadionu tři body po výhře 2:4, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (22:12:56)

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 21. Harkabus (Důras, Kaláb), 52. Seman (Kohout) – 16. Volf (Jonák, Víšek), 17. Havlas (Miškovský, Černoch), 36. Matějček (Havlín, Víšek), 56. Ordoš (Čakajík)

Rozhodčí: Šutara – Hanzlík, Vengřín