Boston – Washington 2:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 7:3 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:3 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (po pr.)
Chicago – Detroit 5:4 (po pr.) | Colorado – Anaheim 5:4 (po pr.) | Vancouver – San Jose 0:4 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Washington Capitals
Středa 23.09.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • Příprava NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Dobré ráno, vitám Vás u online přenosu dalšího přípravného duelu zámořské NHL. V tomto utkání se představí mužstva Bostonu Bruins a Washingtonu Capitals. Boston v prvním duelu porazil New Yersey 2:0. Rovněž Washington slavil v prvním přátelském zápasu výhru 2:0 nad Carolinou.

Po základní hrací době bude následovat předem doluvené prodloužení tří proti třem. I o výsledku tohoto prodloužení Vás budeme informovat.

Boston Bruins: Subban (McIntyre) – Krug, McQuaid, Arnesson, K. Miller, Morrow, Casto – Beleskey, Krejci, Pastrnak -
    Vatrano, Czarnik, Ferlin – DeFazio, Khokhlachev, Senyshyn – Blidh, Kelly, Hickman.

Washington Capitals: Peters (Grubauer) – Stanton, Carlson, Schmidt, Bowey and, Moore, Lewington – Bourque, Burakovsky, Williams – Carey, Stephenson, Beagle – Elgestal, Latta, Brown – O'Brien, Sill, Mitchell.

00:01

00:01
    David Krejčí prohrál úvodní buly s Burakovskym.

01:10
    Jay Beagle vyslal střelu na bránu, ale MalcolmSubban si připsal úspěšný zákrok.

02:41
    Teď střílel na bránu Bostonu pro změnu Moore, ale domácí brankář byl opět pozorný.

03:22
    Kevan Miller vyzkoušel na druhé straně pozornost Justina Peterse, ale ten byl připraven.

03:57
    Subban teď čelil dvěma rychlým střelám po sobě. Nejprve uspěl při pokusu Bourqueho, a poté i proti Burakovskymu.

04:02
    A zdá se, že si brankář Bruins dnes moc neodpočine. Teďmusel zasahovat při střele Ryana Stantona.

05:08
    Moore vyslal střelu zápěstím na Subbana. Washington je zatím aktivnějším.

06:16
    Austin Czarnik teď poslal po delší době střelu na Peterse, který s pokusem neměl sebevětší problém.

08:46
    Blidth střílel nabránu hostí, ale Peters se nemusel obávat.

09:01
    Hickman (BOS) – 2 minuty, sekání.

09:30
    Carlson střílel na bránu domácích, ale Subban opět připravený.

09:41
    Na druhé straně střílel Frank Vatrano, ale skóre se zatím nemění.

10:04
    Beaglestřílel na Subbana, ten chytá.

10:52
    Williams teď minul bránu Bruins.

11:01

11:26
    Na druhé straně otestoval Peterse Morrow, ale zatím máme stále bezbrankový stav.

11:39
    Casto střílel na bránu. Peters vyráží.

12:01
    Opět v akci Casto, ale tentokrát branku minul.

12:54
    Bowey (WSH) – 2 minuty, nedovolené bránění.

14:05
    Stephensonovu ránu Subban chytá.

14:54

14:57
    Castův pokus Peters chytá.

15:02
    Rovněž s Hickmanovým backhandovým pokusem si brankář hostí poradil.

15:36
    S přibývajícím časem jsou domácí nebezpečnější. Teď Peters čelil několika střeleckým pokusům hráčů Bostnu, ale branku nepustil.

16:06
    Na druhé straně šla rána jednoho z hostujících hráčů nad bránu.

17:47
    Bowey trefil jen dobře postaveného Subbana.

18:22
    Ndruhé straně mířil Kelly jen do Peterse, který vyráží.

20:00

V první třetině jsme branku neviděli. Hosté z Washingtonu začali aktivněji a měli zpočátku i více ze hry. Bruins poté ale hru vyrovnali a i přes střeleckou snahu na obou stranách je zatím stav utkání po dvaceti minutách bez branek.

Střely na bránu po první třetině: 12:11.

20:01

20:01
    Krejčí na vhazování porazil Bukarovskeho.

20:11
    Pastrňak vystřelil naslepo. Peters v pohodě vyráží.

20:15
    A ještě jednou vyzkoušel Petersovu pozornost Krejčí, ale brankář hostí byl opět připraven.

20:37
    Beleskey pálil mimo bránu.

20:50
    První minuta druhé třetiny jasně pro domácí celek.

22:11
    Latta otestoval pozornost Subbana a zjistil, že je dobrá.

23:25
    Beleskey střela šla opět mimo bránu.

24:04
    Tyler Lewington se teď serval s Justinem Hickmanem, za což si oba vysloužili potlesk diváků, ale také pětiminutový trest.

27:14
    Brown trefil jen Malcoma Subbana v brance domácích.

27:27

28:34
    Střela O'Briena mířila jen do domácího gólmana.

30:06
    Carlson teď mířil jen do Zana McIntryho, který se teď vyměnil se Subbanem v bráně domácích.

31:06
    Vatrano na druhé straně do Grubauera,který vystřídal pro změnu Peterse v bráně Washingtonu.

31:14
    Casto mířil mimo bránu.

34:14
    Sill trefuje jen McIntryho.

34:28
    Po změně brankářů se hra hodně zklidnila.

35:41
    Puk po Williamsově ráně bránu netrefil.

36:25
    Střelu Chrise Browna McIntyre chytá.

37:14
    A stejně se tomu děje po pokusu Mika Moora.

37:57
    Ndruhé straně kluziště si poradil Grubauer s pokusem Briana Ferlina.

38:30
    Castovu střelu si pohlídal opět Philipp Grubauer v brance Capitals.

40:00

Je za námi druhá část zápasu, tedy čtyřicet minut. Ani ve druhé třetině nebyla k vidění žádná branka. Změní se to snad v závěrečné části? Nebo se rozuzlení dočkáme v předem domluveném prodloužení? Tak o tom rozhodne třetí třetina.

Střely po druhé třetině: 19:22.

40:01

40:01
    Krejčí prohrál úvodní vhazování s Burakovskym.

42:05
    Ferlinovu backhandovou ránu si prosebe nechává Grubauer.

44:26
    Střela Jaye Beagleho šla mimo tři tyče.

44:35
    David Pastrňák teď vyslal hodně nebezpečnou střelu na Grubauera, skóre se ale nemění.

45:30
    Krugova střela končí na Grubauerovi.

46:29
    A stejně tak končí i rána Zacha Senyshyna.

46:39
    Bourqueova backhandová střela končí u Grubauera.

47:20
    Stanton (WSH) – 2 minuty, podražení.

47:42
    Ferlin (BOS) – 2 minuty, držení protihráče.

48:16
    Bruins právě vstřelili branku!
    Autorem branky je DAVID PASTRŇÁK, který dostal puk od Davida Krejčího a nízkou backhandovou střelou z otočky otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: David Krejčí a Adam McQuaid.
    48:16. DAVID PASTRŇÁK - 1:0

49:30
    Schmidt trefuje jen McIntryho.

49:35
    Washington právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NATE SCHMIDT,který se natlačil před domácí branku a dokázal zde šikovně tečovat střelu Boweyho z modré.. Asistence: Madison Bowey a Zach Sill.
    49:35. SCHMIDT - 1:0

50:05
    A hraje se opět od "začátku", i když se domácí snaží vrátit vedení na svou stranu.

51:30
    Bourque trefil jen McIntyreho.

52:30
    Stejně tak Kelly na druhé straně kluziště Grubauera.

52:52
    Schmidt mířil nad bránu z dobré pozice.

54:31
    Castovu ránu si pro sebe schoval Grubauer.

54:54
    Carey (WSH) – 2 minuty, držení protihráče.

59:01
    Začala poslední minuta vyrovnaného duelu. Utkání spěje do prodloužení tří proti třem.

60:00

60:01

60:01
    Bukarovsky vyhrál vhazování nad Davidem Krejčím.

60:12
    Autorem branky je DAVID PASTRNAK, který rychle ukončuje svou druhou brankou v zápase prodloužení po parádní a nezištné přihrávce Davida Krejčího,který si tak v tomto utkání připisuje druhou asistenci. Asistence: David Krejčí a Torey Krug.
    60:12. DAVID PASTRŇÁK - 2:1

Je dobojováno! Utkání se nakonec rozhodlo až v samém závěru. Nejdříve se podařilo po spolupráci dvou Čechů Davidů – Pastrňáka a Krejčího dostat domácímu Bostonu do vedení. Washingtonu se ale hned minutu na to podařilo vyrovnat. Utkání ale opět rozhodlo duo Pastrňák – Krejčí. Druhý jmenovaný nezištně nahrál před brankou Capitals najíždějícímu Pastrňákovi,který svou druhou brankou v utkání rozhodl prodloužení už po dvanácti vteřinách.

David Krejčí (BOS) 0+2, 1 střela, čas na ledě 16:04

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (04:11:56)

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 49. Pastrňák (Krejčí, McQuaid), 61. Pastrňák (Krejčí, Krug) – 50. Schmidt (Bowey, Sill)

Boston Bruins: Subban (30. McIntyre) – Krug, McQuaid, Arnesson, K. Miller, Morrow, Casto – Beleskey, Krejci, Pastrnak -

Washington Capitals: Peters (30. Grubauer) – Stanton, Carlson, Schmidt, Bowey and, Moore, Lewington – Bourque, Burakovsky, Williams – Carey, Stephenson, Beagle – Elgestal, Latta, Brown – O'Brien, Sill, Mitchell.

Rozhodčí: Wes McCauley, Tom Chmielewski – Brad Kovachik, Tim Nowak

Diváci: 16 460